Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

World of Warships

306 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2015 o 20:30, Kerigun napisał:

Fajnei się pyka w otwartą bete, pytanie czy jakaś nagroda za otwartą będzie ??? czy tylko
za zamkniętą bądź alfe ??


Za zamkniętą betę już zostały rozdane, obawiam się że za otwartą jedyną (nie małą) nagrodą będzie brak resetu kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 20:48, PsyhoSpider napisał:

Za zamkniętą betę już zostały rozdane, obawiam się że za otwartą jedyną (nie małą) nagrodą
będzie brak resetu kont.


Moim zdaniem brak resetu kont po otwartej becie ma za zadaniei zachęcić graczy do gry w otwartą betę. Każdy zaznajomiony z grami WG wie że szybko jest tylko na początkowych poziomach, potem już trzeba inwestować czas by coś osiągnąć. Po co się męczyc w otwartą betę jeśli miałbyś wszystko od nowa zacząć :D No i drugi powód jest taki by już na etapie otwartej bety ludzie zaczeli coś premium kupować ;D Szkoda, możę coś wpadnie za otwartą bo gra mi się naprawdę spodobała a weteranem czołgów jestem, samolotów też ale tam chyba każy 5 tier osiągnąłem tylko ;]

BTW, czemu za pierwszą wygraną jest 1,5x exp a nie tak jak w WoT 2x ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 21:23, Kerigun napisał:

BTW, czemu za pierwszą wygraną jest 1,5x exp a nie tak jak w WoT 2x ??


Za otwartą betę pewnie nagród nie będzie, albo będzie jakaś zabaweczka (np. drugi tier).
Jeśli chodzi o exp, to ekonomia wowsa jest inna niż wota. Jak spojrzysz na ceny napraw, ceny okrętów i nagrody, to od razu widać różnice. Czasami naprawa kosztuje 10k, a za bitwę dostajesz 100k i więcej, nawet na wyższych tierach. A jeśli chodzi o exp- tutaj naprawdę łatwo zrobić solidny exp w walce, więc nie potrzeba nawet 2x... no i ceny i koszta są inne niż w wocie. Według mnie awansujesz szybciej niż w czołgach, już się ludzie diesiątkami bujają po serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 01:18, Budo napisał:

/CIACH/


No ja już mam IV i kończe III expić :D Fajnie się w to ciupie tylko często mam śmiechowynik za to co zorbiłem ;/ Powoli rozkminiam mechanike gry i wiem ze będzie tylko lepiej :D Pewnie sobie Murmańsk kupie bo dobrze się zapowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli chciałbyś przetestować Murmańsk, to zrób sobie Omahę amerykańską, te okręty to praktycznie kopie. Generalnie niezły sprzęt, tylko, że nieznana jest ruska linia krążowników. Jak będą to kiepskie okręty, to się Murmańsk trochę będzie marnował (pod kątemn szkolenia załóg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 00:53, Budo napisał:

Jeśli chciałbyś przetestować Murmańsk, to zrób sobie Omahę amerykańską, te okręty to
praktycznie kopie. Generalnie niezły sprzęt, tylko, że nieznana jest ruska linia krążowników.
Jak będą to kiepskie okręty, to się Murmańsk trochę będzie marnował (pod kątemn szkolenia
załóg).


Załogą się przejmować nie będę ;] Popatrzyłem tu i tam. Wiem że murmańsk to kopia omahy więć źle nie będzie :D Z tego co widziałem to rozsądna ilość dział i fajnie że ma torpedy :D

I dalej nie wiem jak to jest z expem i kredytami ;/ wczoraj miałem ze 2,3 bitwy że sam rozwaliłem 2 statki (torpedy), kasy wpadło 25k a expa 400 (x1,5) ;/ Czytałem że kase dostajemy za % uszczuplanie puli HPków wroga, 2 statki samodzielnie to dość sporo a wynik mierny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 06:55, Kerigun napisał:

> Jeśli chciałbyś przetestować Murmańsk, to zrób sobie Omahę amerykańską, te okręty
to
> praktycznie kopie. Generalnie niezły sprzęt, tylko, że nieznana jest ruska linia
krążowników.
> Jak będą to kiepskie okręty, to się Murmańsk trochę będzie marnował (pod kątemn
szkolenia
> załóg).

Załogą się przejmować nie będę ;] Popatrzyłem tu i tam. Wiem że murmańsk to kopia omahy
więć źle nie będzie :D Z tego co widziałem to rozsądna ilość dział i fajnie że ma torpedy
:D

I dalej nie wiem jak to jest z expem i kredytami ;/ wczoraj miałem ze 2,3 bitwy że sam
rozwaliłem 2 statki (torpedy), kasy wpadło 25k a expa 400 (x1,5) ;/ Czytałem że kase
dostajemy za % uszczuplanie puli HPków wroga, 2 statki samodzielnie to dość sporo a wynik
mierny ;/


Zmień tryb gry, bo grasz z botami - koło przycisku Bitwa - zmień z kooperacji na bitwę losową.

Od razu poczujesz różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łomatko :D Było CO-OP battle, nie czułem że gram z botami bo czatowałem z kolesiami :D jeden nawet okazał się że pochodzi z tego samego miasta co ja :D Ale jakoś z przeciwnikiem nie udało mi się czatować :D Dzięki panowie bo bym grał z botami po kres czasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No jak Ty do 4 tieru na botach doszedłeś, to szacun. Uważaj teraz i nie płacz, że niszczyciele op proszę, bo możesz przeżyć mały szok co ludzie mogą zrobić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 20:10, Budo napisał:

No jak Ty do 4 tieru na botach doszedłeś, to szacun. Uważaj teraz i nie płacz, że niszczyciele
op proszę, bo możesz przeżyć mały szok co ludzie mogą zrobić ;]


No mialem pisać że dwa ordery mi się należą :D Za wytrwałość i za nieogarnięcie tematu :D Ale teraz wszystko już rozumiem, bo często mi misji nie zliczało, ale troche ich dawałem bo jak przez nie wchodziłem do bitw to były standardy a nie co opy :D Tak więc, większość misji rozegrałem z botami ale część z żywymi też było więc tragedii nie ma :D Zaraz po tym jak napisaliście to zagrałem sobie bitwe pancernikiem :D 19 trafień, 1 w cytadele i wygrana, 1k expa wpadło :D

Panowie, wam medal też się należy za uświadomienie mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było mi mówić o normalnej grze ?? Gram przeciwko żywym i takie wyniki wpadają :D Nie ma to jak środkiem przemknąć do dwóch lotniskowców, jednego rozwalić lewoburtową salwą, 20 sekund później, drugiego prawoburtową salwą torped. Dwa wrogie pancerniki przyplynęły spóźnione na pomoc, jeden chycił całą salwe i poszedł popływać pod wodą, 30 sekund później drugi zrobił to samo ;] 3 statki od 100% do 0% sam, jeden pancernik dostał z samolotów jedną torpedą, reszte też ja ;]

20150721222330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 22:25, Kerigun napisał:

Trzeba było mi mówić o normalnej grze ?? Gram przeciwko żywym i takie wyniki wpadają
:D Nie ma to jak środkiem przemknąć do dwóch lotniskowców, jednego rozwalić lewoburtową
salwą, 20 sekund później, drugiego prawoburtową salwą torped. Dwa wrogie pancerniki przyplynęły
spóźnione na pomoc, jeden chycił całą salwe i poszedł popływać pod wodą, 30 sekund później
drugi zrobił to samo ;] 3 statki od 100% do 0% sam, jeden pancernik dostał z samolotów
jedną torpedą, reszte też ja ;]


Raz miałem podobną akcję, opłynąłem mapę i zatopiłem torpedami dwa lotniskowce wroga, z tym że to było na Wickesie bodajże ;)

Ja póki co wciąż tkwię na III tierze, bo nie mogę się zdecydować na czym się skupić i robię wszystko po trochu.
Przed chwilą bohaterski bój stoczyłem krążownikiem Tenryu (a już miałem napisać, że nie da się tym grać), zostałem 1 vs 1 z przeciwnikiem, który zajmował naszą bazę, na szczęście zdążyłem w porę i dobiłem go. Ale emocje były ;]

Pytanie dla tych co grali lotniskowcami, bo jedna rzecz mnie ciekawi. Czy my możemy tylko decydować jaki rodzaj samolotów wypuścić, a one potem latają sobie po mapie gdzie chcą, atakując napotkane cele, czy możemy je w jakiś sposób kontrolować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 23:03, Wszystkozajete napisał:

Ja póki co wciąż tkwię na III tierze, bo nie mogę się zdecydować na czym się skupić i
robię wszystko po trochu.
Przed chwilą bohaterski bój stoczyłem krążownikiem Tenryu (a już miałem napisać, że nie
da się tym grać), zostałem 1 vs 1 z przeciwnikiem, który zajmował naszą bazę, na szczęście
zdążyłem w porę i dobiłem go. Ale emocje były ;]

Ja dość szybko dobiłęm do IV mimo że grałem z botami :D zobacz czy masz tryb gry standard czy co-op.

Dnia 21.07.2015 o 23:03, Wszystkozajete napisał:

Pytanie dla tych co grali lotniskowcami, bo jedna rzecz mnie ciekawi. Czy my możemy tylko
decydować jaki rodzaj samolotów wypuścić, a one potem latają sobie po mapie gdzie chcą,
atakując napotkane cele, czy możemy je w jakiś sposób kontrolować?

Lotniskowcem grasz jak w RTS''a podnosisz eskadry a potem nimi sterujesz, ba, możesz wydać torpedowcom rozkaz ataku albo samemu ustawić konty zrzutu torped.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Clemson to mały rzeźnik, także baw się póki możesz. Potem robi się trudniej. Wprawdzie nastepny obręt też jest dobry, ale przeciwnicy już dużo mocniejsi. Zaczniesz walczyć z krążownikami, które zatapiają cię jedną salwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 23:25, Kerigun napisał:

Ja dość szybko dobiłęm do IV mimo że grałem z botami :D zobacz czy masz tryb gry standard
czy co-op.


Wspomniałem wcześniej w tym temacie, że grałem początkowo z botami nawet o tym nie wiedząc, ale już od jakiegoś czasu gram tylko z ludźmi. Swoją drogą pewnie sporo jest takich osób pogrywających nieświadomie z botami, ktoś może nawet całą grę tak ukończył ;p

Dnia 21.07.2015 o 23:25, Kerigun napisał:

Lotniskowcem grasz jak w RTS''a podnosisz eskadry a potem nimi sterujesz, ba, możesz
wydać torpedowcom rozkaz ataku albo samemu ustawić konty zrzutu torped.


Ło to fajna sprawa, muszę czym prędzej dobić do pływających lotnisk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 23:38, Wszystkozajete napisał:

Wspomniałem wcześniej w tym temacie, że grałem początkowo z botami nawet o tym nie wiedząc,
ale już od jakiegoś czasu gram tylko z ludźmi. Swoją drogą pewnie sporo jest takich osób
pogrywających nieświadomie z botami, ktoś może nawet całą grę tak ukończył ;p

No tak jak ja :D Dziś mnie uświadomili, chociaż część gier miałem normalnych :D

Dnia 21.07.2015 o 23:38, Wszystkozajete napisał:

Ło to fajna sprawa, muszę czym prędzej dobić do pływających lotnisk ;)

Czy ja wiem czy fajna. Na IV tierze masz 2-3 eskadry, troche czasu zajmuje ich podniesienie, dolot na miejsce, atak, powrót, dozbrojenie. Z tego co czytałem to jak zrobisz 2-3 ataki na mecz to będzie dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 23:33, Budo napisał:

Clemson to mały rzeźnik, także baw się póki możesz. Potem robi się trudniej. Wprawdzie
nastepny obręt też jest dobry, ale przeciwnicy już dużo mocniejsi. Zaczniesz walczyć
z krążownikami, które zatapiają cię jedną salwą.


No rzeźniczek jest, a do tego w wersji stockowej :D Dobra sprawa te 4 potrójne wyrzutnie torped tylko się zastanawiam czy nie zamontować tych lepszych. Niby dmg trochę lepszy ale szybkostrzelność słabsza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, co polecaliście by za dodatki do Murmańska ?? :D I w WoT jak i WoWp co "łikend" są jakieś speciale, w WoW tego nie uświadczamy ? Zmieni się to z czasem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować