Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

World of Warships

306 postów w tym temacie


Coś nie chce mi się wierzyć, że nie ma jeszcze wątku o tej grze, ale wyszukiwanie nie pokazuje żadnych tematów, tylko garść newsów. No to jedziemy- wows, gra o statkach twórców wota jest obecnie w fazie alfy, ale pokazały się już pierwsze gameplaye- pomyślałem, że warto wrzucić. Gra wygląda zacnie i ja osobiście nie mogę się doczekać :)
Jeśli jest już o tym temat, to dajcie linka, ja nic nie znalazłem.

Gameplaye:
https://www.youtube.com/watch?v=GJQxzDsiB5c
https://www.youtube.com/watch?v=Ihsx1LrgDuk

Oficjalny kanał na youtube:
https://www.youtube.com/user/worldofwarshipsCOM

Wiki:
http://wiki.wargaming.net/en/World_of_Warships

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy WG ma jakiekolwiek plany stworzenia jednego ''teatru działań'' dla swoich gier? W War Thunder można już grać(pod pewnymi warunkami) na jednej mapie zarówno czołgami jak i samolotami, zastanawia mnie czy w tej serii też może być coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj i musze powiedziec, ze sie zawiodlem. Spodziewalem sie czegos.. nie wiem jak to okreslic :P bardziej epickiego, uczucia, ze ma sie pod kontrola wielotonowe bydlaki. A tu nic, taki WoT na wodzie. Jakosc dzwieku tez mega slaba, dziala powinny trzasc subwooferem a nie brzmiec jak zapalajaca sie zapalka. Grafika jest w miare ok.. pomijajac kompletny brak AA i efekt wystrzalu dzial (gram na maksymalnych mozliwych ustawieniach). Do tego, nie wiem, kto na to wpadl, ale statki sa BRZYDKIE. Watpie czy jakakolwiek marynarka dopuscilaby zeby na ich okrecie rdza stanowila wiekszosc ubarwienia okretu.
Do tego brak samouczka (chyba, ze go nie znalazlem). Ciezko IMO samemu ogarnac torpedy, bez przecwiczenia tego. Co bedzie z samolotami ;)

Z plusow:
podoba mi sie HUD. Bardzo fajnie, ze w bardzo prosty i jasny sposob pokazali, ktore dziala sa gotowe do strzalu i jakie ich jest polozenie (to samo tyczy sie wyrzytni torped). Super sprawa jest, ze to gdzie trafiasz MA znaczenie, strasznie sie zdziwilem jak koles jedna salwa zniszczyl mi dwa dziala.

Ogolem milo sie gra. Na jedna-dwie gry fajna sprawa. Wkurza jedynie, ze za zwycieski mecz dostaje sie ok 250-300 expa a statki 3 tieru to ~2k xp. A sreberek juz za duzo i nie ma na co wydawac. Jak dla mnie- do 5 tieru powinni zmniejszyc wymagana ilosc xp do unlocka i zredukowac ilosc zarabianych sreberek. Mam obecnie 200k i po prostu leza i nie ma co z nimi zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos gra i dziwi sie za bardzo maly przyrost kasy i XP, niech rozwazy czy nie jest debilem jak ja :D gralem ciagle z botami...
Gra z botami, przy zatopieniu 3 statkow, ~7 krytykow, ~100 trafien= 20-30k sreberek, 300xp. Gra z graczami przy 0 zatopien, 0 krytykow, ~40 trafien= 60k sreberek i 900xp.

Teraz mozna grindowac na VI level :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Placi sie za ammo (chyba, ze grasz lotniskowcem, wtedy za ammo nie placisz). Za naprawy tez. Jak dla mnie obecna ekonomia gry jest idealna. Grindujesz XP a nie kase. Obecnie mam ponad milion kredytow i nie ma na co tego wydac. Brakuje jedynie XP na statki/moduly etc. Do poprawy bym dal perki kapitanow i ulepszenia dla statkow, ale od biedy moze byc.

Jedyne, do czego BARDZO sie przyczepiam to japonskie niszczyciele. Jak zagrasz, to pewnie zrozumiesz ;) powiem tylko, ze to niewidzialni *&%&^% zabojcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 00:11, Ichvander napisał:

Jedyne, do czego BARDZO sie przyczepiam to japonskie niszczyciele. Jak zagrasz, to pewnie
zrozumiesz ;) powiem tylko, ze to niewidzialni *&%&^% zabojcy.

Obecnie powinni też zbalansować niszczyciele USA. Mają zdecydowanie za krótki zasięg torped, w wypadku większości jest on mniejszy lub równy zasięgowi uzbrojenia automatycznego pancerników przez co popłynięcie do jakiegoś = zgon. No i czasy przeładowania dużo dłuższe niż w jap niszczycielach. Posiadanie lepszego uzbrojenia nie jest warte akiej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja się zastanawiam jakie będą niemieckie niszczyciele. Historycznie niektóre z nich miały 150 mm działa, czyli kurka całkiem solidny kaliber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 19:41, Budo napisał:

Ja się zastanawiam jakie będą niemieckie niszczyciele. Historycznie niektóre z nich miały
150 mm działa, czyli kurka całkiem solidny kaliber.


Jak na razie chyba najlepsza zabawa to krążowniki. Jedan każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak (nawet jesli beda mialy wypasione dziala) to glowna bronia beda torpedy. Na swoich niszczycielach US nawet ich nie odpalam bo nie ma po co... za bardzo sie mecze uciekaniem by jeszcze do tego celowac i strzelac :P

@Psycho

jak dla mnie to lotniskowce ;) ale krazowniki na drugim miejscu. Choc Pensacola to wrzod na tylku... wiem, ze Cleveland jest OP, ale jest to bolesna przesiadka :P

@Tomoya

Pelna racja. Zasieg 5.5 km na V tierze to pomylka. Choc na razie i tak ucze sie celowania torpedami. Wychodzi slabo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 21:45, Ichvander napisał:

Pelna racja. Zasieg 5.5 km na V tierze to pomylka. Choc na razie i tak ucze sie celowania
torpedami. Wychodzi slabo :P

Na V tierze to nie problem, pomyśl że dopiero na VIII tierze zasięg rośnie. VII tierowe które obecnie mam nadal stoją na 5,5km... Co prawda są świetne w walce przeciw innym niszczycielom i krążownikom to najlepiej trzymać się z dala od pancerników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 23:42, Ichvander napisał:

ktos jeszcze mial calodzienny problem z gra? Albo nie wpuszczalo na serwer, albo nie
potrafilo dolaczyc do gry... I jak tu zbic gwiazdki :P


Przeczytaj mój post powyżej i będziesz wiedział dlaczego. Dopuścili od groma ludzi do bety dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 21:45, Ichvander napisał:

@Psycho

jak dla mnie to lotniskowce ;) ale krazowniki na drugim miejscu. Choc Pensacola to wrzod
na tylku... wiem, ze Cleveland jest OP, ale jest to bolesna przesiadka :P

Da mnie lotniskowce to pierwszy cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować