Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do Assassin`s Creed: Unity już w przyszłym tygodniu

18 postów w tym temacie

> Czy Unity działa już jak powinien?
Przedwczoraj zainstalowałem grę od nowa żeby to sprawdzić. Instalka w 100% z Uplay żeby nie było ze wersja nieaktualna czy coś. U mnie grać się nie dało- spadki klatek, przycinki i w efekcie wariowanie kamery przez co bohater co chwilę przypadkowo zmieniał kierunek biegu.
Od lat jak wszyscy narzekali na Ubisoft to ja broniłem ich jak głupi, od teraz są u mnie na cenzurowanym i koniec z preorderami, koniec z kupowaniem gier w dniu premiery żadnych więcej kolekcjonerek, ani gadżetów za grube pieniążki. Zastanawiam się nawet czy nie wrócić do testowania ich gier poprzez wersje "specjalne" z Pirat Bay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czy Unity działa już jak powinien?
> Przedwczoraj zainstalowałem grę od nowa żeby to sprawdzić. Instalka w 100% z Uplay żeby
> nie było ze wersja nieaktualna czy coś. U mnie grać się nie dało- spadki klatek, przycinki
> i w efekcie wariowanie kamery przez co bohater co chwilę przypadkowo zmieniał kierunek
> biegu.
> Od lat jak wszyscy narzekali na Ubisoft to ja broniłem ich jak głupi, od teraz są u mnie
> na cenzurowanym i koniec z preorderami, koniec z kupowaniem gier w dniu premiery żadnych
> więcej kolekcjonerek, ani gadżetów za grube pieniążki. Zastanawiam się nawet czy nie
> wrócić do testowania ich gier poprzez wersje "specjalne" z Pirat Bay.
>
>
Lub kupić konsolę i zapomnieć o byciu traktowanym jak konsument drugiej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 10:26, ozoqq napisał:

Lub kupić konsolę i zapomnieć o byciu traktowanym jak konsument drugiej kategorii.


Dokładnie tak, przecież edycja konsolowa była idealna. Pewnie stąd te patche, downgrade i spadki FPSów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 10:26, ozoqq napisał:

Lub kupić konsolę i zapomnieć o byciu traktowanym jak konsument drugiej kategorii.

I cieszyć się degradem grafiki po patchach i iście filmowym framerate które oscyluje poniżej 20 klatek na sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 12:15, TFClecho napisał:

Z ciekawości - wymagania sprzętowe spełniasz?

Ciiiii, bo jeszcze się okaże, że nie spełnia i będzie zwalał działanie gry na skopaną optymalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> >
> Lub kupić konsolę i zapomnieć o byciu traktowanym jak konsument drugiej kategorii.

Taa... jasne, drugiej kategorii :). Wole być konsumentem "drugiej kategorii" niż przepłacać na każdej premierze po 100zł za możliwość należenia do "elity", płacić za możliwość grania w multi po sieci i do tego męczyć się w FPSach z gałkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było na premierę. Znając społeczność graczy, gdzie większość zachowuje się jak rozpieszczone bachory podejrzewam że spadki w animacji były uciążliwe do day 1 patcha. Odpaliłem grę bodajże niecały miesiąc po premierze na PS4 i problemy techniczne miałem RAZ grając coopa (spadek klatek) i RAZ w czasie kampanii (spadek klatek). Gra kosztowała mnie 10 zł. Kupiłem za 160 sprzedałem za 150. Grę trzymałem miesiąc.
Płatny multi wygląda tak że w tej astronomicznej cenie 16,50 zł miesięcznie dostaję też po 2 gry na każdą platformę których łącznie mam 3. Pozdrawiam oszczędnych graczy PC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować