Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 4 pożyczy to i owo od The Last of Us, nie zabraknie też multiplayera

13 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Bodaj najpilniej wypatrywana gra na PlayStation 4 wyląduje na okładce lutowego Game Informera. Na zalew informacji z magazynu jest jeszcze za wcześnie, ale drobny przeciek zdradza kilka szczegółów.

Przeczytaj cały tekst "Uncharted 4 pożyczy to i owo od The Last of Us, nie zabraknie też multiplayera" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję na kolejną świetną grę od Naughty Dog.
Chociaż Nathan to nie Joel a już na pewno Sam nie przypomina Ellie, to takie połączanie dwóch postaci, a raczej tego typu połączenie postaci, powinno wpłynąć na urozmaicenie rozgrywki w singlu.
Jeżeli wykorzystają, w co nie wątpię, doświadczenia z The Last of Us, to szykuje się doskonała zabawa.

Multi, jak zwykle, całkowicie mi obojętny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh, muszę w końcu przejść Uncharted 2 i zafundować sobie Uncharted 3 bo jak już PS4 zagości u mnie w domu i ukaże się U4 to nie będę miał czasu na nadrabianie zaległości ;)
A tak bardziej serio, czy tylko ja mam takie wrażenie, że U4 będzie miało co-op? Jeden gracz gra jednym Nathanem a drugi Samem...
Jednak zdecydowanie wolę gry stricte singlowe (z multi całkowicie osobnym), bez opcjonalnego co-opu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> a ja mam nadzieję, że w 4 dostaniemy w końcu dojrzałą historie, bo do tej pory to raczej
> słabiutko było

Ja mam nadzieję właśnie że nie dostaniemy dojrzałej historii w stylu The Last of Us. Uncharted ma swój urok w tych przygodach w stylu Indiany, z egzotycznymi plenerami, widowiskowymi scenami akcji oraz humorem.

Naughty Dog do opowiadania dojrzałych historii ma inną markę, mogą zrobić dowolną inną grę lub reboot serii z innymi bohaterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 09:41, Phobos_s napisał:

Echh, muszę w końcu przejść Uncharted 2 i zafundować sobie Uncharted 3 bo jak już PS4
zagości u mnie w domu i ukaże się U4 to nie będę miał czasu na nadrabianie zaległości
;)

Doo eet nao!!!
Świetna seria i jestem pełene optymistycznego nastawienia po pokazaniu ostatniego gameplay''a. Charakterystyczny humor, plenery, akcja, filmowość jak z Indiany. Woohoo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 12:12, Graffis napisał:

Doo eet nao!!!
Świetna seria i jestem pełene optymistycznego nastawienia po pokazaniu ostatniego gameplay''a.
Charakterystyczny humor, plenery, akcja, filmowość jak z Indiany. Woohoo!!!


Ok, obiecuję, że jak skończę DA:I to biorę się za Uncharted 2 i 3 :)
Jedyne co mnie tylko bolało w U1 to za dużo "szczelania" :) Mam nadzieję, że w kolejnych częściach nie ma już takiego nacisku położonego na ten element :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ja mam nadzieję właśnie że nie dostaniemy dojrzałej historii w stylu The Last of Us.
> Uncharted ma swój urok w tych przygodach w stylu Indiany, z egzotycznymi plenerami, widowiskowymi
> scenami akcji oraz humorem.
>
> Naughty Dog do opowiadania dojrzałych historii ma inną markę, mogą zrobić dowolną inną
> grę lub reboot serii z innymi bohaterami.
nie wiem czy wiesz, ale naughty dog, obiecywało, że ta część będzie poważna i dojrzała, więc już nie dla Ciebie i się obrazisz za profanację?;p
Co do The last of us to niedługo napiszę o nim co sądzę, ale wątpie by przebiło maxa paynea;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2015 o 12:20, Phobos_s napisał:

Jedyne co mnie tylko bolało w U1 to za dużo "szczelania" :) Mam nadzieję, że w kolejnych
częściach nie ma już takiego nacisku położonego na ten element :)


Jest ;) ale jak dla mnie, jest to akurat zaleta, nawet pomimo faktu, że nie lubię strzelać za pomocą pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem czy wiesz, ale naughty dog, obiecywało, że ta część będzie poważna i dojrzała,
> więc już nie dla Ciebie i się obrazisz za profanację?;p
> Co do The last of us to niedługo napiszę o nim co sądzę, ale wątpie by przebiło maxa
> paynea;)

Uncharted stracił już w momencie odejścia Amy Henning z ND i tego już raczej nic nie zwróci.

Na naughty dog się nie obrażę nawet jak połowa Uncharted 4 będzie się rozgrywała w tęczowej krainie, a my będziemy pomagać troskliwym misą w nieodnalezieniu prawdziwiej przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 14:51, Jbl napisał:

Uncharted stracił już w momencie odejścia Amy Henning z ND i tego już raczej nic nie
zwróci.

Nah, raczej zyskał, bo to Henning jest odpowiedzialna za słabsze U3 (tak, za całość serii też, ale Druckmann był obecny przy U2 i była to najlepsza część Uncharted). Uncharted może teraz tylko zyskać, jak się za niego zabiera ekipa od U2 i TLoU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na naughty dog się nie obrażę nawet jak połowa Uncharted 4 będzie się rozgrywała w tęczowej krainie, a my będziemy pomagać troskliwym misą w nieodnalezieniu prawdziwiej przyjaźni.
to po co bronisz tej konwencji która jest teraz, skoro dla Ciebie to obojętne i mogłoby być nawet śmiertelnie poważną i brutalną grą, jakiej ja oczekuję?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Henrar

Tak U3 było gorsze od U2 pod paroma względami ale Drake pod opieką Henning stał się postacią z krwi i kości o konkretnej osobowości i z poczuciem humoru. Zależy mi bardziej na postaciach z gry niż na fabule bądź też wybuchach.

@nachalny_moderator

Bronię konwencji która według mojej opinii lepiej pasuje do już stworzonych postaci, takie moje zdanie. Jedni wolą ponure gry w skali szarości opowiadające o upadku moralności ja wolę kolorowe pół żartem pół serio o poszukiwaniu skarbu piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować