Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Heroes of Might & Magic III - HD Edition

34 postów w tym temacie

No wałaśnie tego nie rozumiem dlaczego stałe podłóaczenie z netem jest wymagane reszta wymagań spełniam wiec tak kupie po premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie pomyślał że skoro gra nie działa na Win XP to kolejne windowsy mają większe wymagania? Serio? To samo przecież jest np z wymaganiami gier na OSX. System podnosi je, i to nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 15:08, Henrar napisał:

Skąd wiesz?

Po pokazanych materiałach.

Dnia 07.01.2015 o 15:08, Henrar napisał:

Wysokopoziomowe i nowe API (które w przeciwieństwie do starych mają mniejsze szanse na
wywalenie w kolejnych wersjach Windowsa) trochę ważą.

To w końcu ma to być lepiej dla graczy czy dla nich ? Używanie DX10, które bardziej wydajność obniżała, niż zwiększała to nieporozumienie.

Dnia 07.01.2015 o 15:08, Henrar napisał:

Ile razy też trzeba tłumaczyć, że DX10 to przede wszystkim ułatwienia dla programistów
(kosztem wydajności) a dopiero potem nowe efekty?

Takowych raczej nie będzie. Wystarczy spojrzeć jak wyglądają re-edycję innych tytułów. Taki np: Age of Empires II bodajże ? Nie ma za dużej różnicy. Wszystkie Re-masteringi to zazwyczaj skoki na kasę, które niewiele mają wspólnego z nowym wyglądem starej gry. To są zwykłe liftingi.

Dnia 07.01.2015 o 15:08, Henrar napisał:

Normalna cena za remaster. Spójrz, ile kosztuje oryginał na GoGu, który nie jest przystosowany
pod nowe systemy, rozdzielczości i nie ma nowego multiplayera.

Pozbądź się słowa remaster. To nie jest od podstaw zbudowana gra. Są tylko poprawione obiekty i jednostki. Jak mam patrzeć na klasyka to widzę 15 - 20 zł max. Nie obchodzi mnie to, po ile inni sprzedają starą wersję gry ze słowem "Remaster". Marketing na mnie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 22:12, vegost napisał:

> Skąd wiesz?
Po pokazanych materiałach.

Tak, bo zwiększenie rozdzielczości assetów to mało (mody HD do H3 tego nie robią!). I nie wiesz też, co się dzieje od strony kodu. A jako że ta wersja działa na iOS/Android - dzieje się sporo. PC to nie jest główny target dla tego remastera.

Dnia 07.01.2015 o 22:12, vegost napisał:

To w końcu ma to być lepiej dla graczy czy dla nich ? Używanie DX10, które bardziej wydajność
obniżała, niż zwiększała to nieporozumienie.

Chryste, nie masz 2GB w komputerze? To jest koszt postępu i chęci, by gra działała nadal po kolejnych wersjach Windowsa, które cholera wie co zrobią z bibliotekami wszelakimi.
Poza tym, kod programów pisze się, by był czytelny, bo istnieje spora szansa, że ktoś do tego potem usiądzie. Wygoda programistów jest ważna. Kod, który działa szybko, ale jest nieczytelny/stary jest praktycznie bezwartościowy.

Dnia 07.01.2015 o 22:12, vegost napisał:

Nie ma za dużej różnicy. Wszystkie Re-masteringi
to zazwyczaj skoki na kasę, które niewiele mają wspólnego z nowym wyglądem starej gry.
To są zwykłe liftingi.

Które są potrzebne, jeżeli chce się zachować kompatybilność z nowszymi systemami i platformami. Poza tym, remaster AoE2 ma to do siebie, że oryginału w cyfrowej dystrybucji nie było wcześniej.

Dnia 07.01.2015 o 22:12, vegost napisał:

Pozbądź się słowa remaster. To nie jest od podstaw zbudowana gra. Są tylko poprawione
obiekty i jednostki. Jak mam patrzeć na klasyka to widzę 15 - 20 zł max. Nie obchodzi
mnie to, po ile inni sprzedają starą wersję gry ze słowem "Remaster". Marketing na mnie
nie działa.

Myślisz, że remastery czym niby są? To jest właśnie poprawka kodu i grafiki, w różnym stopniu. To, że ty nie widzisz zmian, to nie znaczy że ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Piractwo na forum zabronione.

Jakie piractwo?
Link jest do strony do pobrania modyfikacji do Heroes III podbijającej rozdzielczość do HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 00:11, Flank3r napisał:

Jakie piractwo?
Link jest do strony do pobrania modyfikacji do Heroes III podbijającej rozdzielczość
do HD.

A to nie doczytalem, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że ta nowa edycja HD jest BEZ dodatków.

Poza tym:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=89385 - "
Heroes of Might & Magic III: HD Edition – Ubisoft przekłamuje wygląd oryginalnej gry"

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=89392 - "
Ubisoft tłumaczy się z zamieszania wokół wersji HD Heroes of Might & Magic III"

http://www.gog.com/forum/heroes_of_might_and_magic_series/heroes_of_might_and_magic_iii_hd_edition_officially_announced/page1 - opinie o nowej edycji hd (na podstawie dostępnych informacji, zrzutów ekranu etc.) kontra wersji Complete np. z gog.com etc.

Do oryginalnych HoM&M III są też darmowe, fanowskie mody czy dodatki - oprócz HD moda (który nie daje nowych sprite''ów etc., ale daje możliwość ustawienia większych rozdzielczości i wciąż wygląda to ponoć w miarę ok, a poza tym dodaje nowe funkcjonalności czy naprawia przynajmniej niektóre błędy gry) jest np. darmowy dodatek "Horn of the Abyss", "In the Wake of the Gods" etc. - http://www.gog.com/forum/heroes_of_might_and_magic_series#1420692294

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile mikropłatności będzie.. bo chyba nikt nie sądzi że NIE będzie ;P

Ubi ogólnie jest znany z przekłamywania grafiki ale żeby przekłamywać ją w wersjach remaster HD to muszą być niezłymi idiotami już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 22:46, Paoro napisał:

Piractwo na forum zabronione.


Że co podałem patha do pliku gdzie przerobisz H3 w HD ? Jak nie masz pojęcia o temacie to co sie wypowiadasz.

Spam na forum zabroniony NIBY jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy jest coś wiadomo na temat tej gry odnośnie rozdzielczości 16:10 ? Chodzi mi o to, czy będzie taka rozdziałka wspierana, czy jednak będą rozciągnięcia czy czarne basy u dołu i na górze? :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować