Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minecraft, PewDiePie i gry wideo dominują YouTube`a

28 postów w tym temacie

Dziwna ta statystyka. 100% to przecież całość, czyli oprócz muzyki nic nie wpisywali. Ogólnie cała ta statystyka jest jakaś dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja dalej nie wiem, co z tym PewDiePie. Wybił się na tagach i dobrym pozycjonowaniem,
> to pewne. Bo filmiki ma słabe i nieciekawe imo.
Zaistnial na krótkich filmikach, najczęściej grając w survival horrory, wrzeszcząc wniebogłosy, ale to nie takie proste, bo masa innych ludzi w tym samym czasie robiła dokładnie to samo. Stworzył wizerunek i pewnego rodzaju więź, niemalże kult, możnaby o nim dosłownie napisać pracę doktorską z socjologii. Jego filmiki są z reguły krótsze niż inne gameplaye na YT, dobrze edytowane, wycelowane w specyficzną grupę odbiorców. Biorąc pod uwagę, że jego filmiki mają średnio 1,5 mln wyświetleń w wypuszcza ich kilka dziennie, zarabia grubą kasę jednocześnie bardzo rzadko pokazując się z normalnej strony, innej niż drącego się przygłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie rozumiem co ludzie widzą w tym kompletnie nie śmiesznym,a wręcz żałosnym kolesiu... ale każdy ma prawo robić i oglądać co chce w swoim wolnym czasie.

Wiem że ten fenomen był wyjasniony na Game Theory, ale i tak... dziwie się, że akurat on xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jaki masz cel... wiesz dobrze, że chodziło mi dokładnie o to co teraz wypociłeś w tylu linijkach i zgadzam się z tym. Satyrę, wyśmiewanie (pokazywanie) jeden pies, a Ty się słówek czepiasz, bo wyciągasz dziwne wnioski... ktoś już się puka pewnie...
widzę, że gram coraz to bardziej nadużywa swoich obowiązków... ładnie tak banować bez żadnego ostrzeżenia? co jest z wami ludzie...? gorsze dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"bo nie mam pojęcia gdzie moja wypowiedź wskazuje na to, że media są dla mnie wyznacznikiem czegokolwiek, " bo nie masz mieć pojęcia, zrobiłem dokładnie to samo Tobie, co Ty najpierw mi, wmówiłem Ci co jest wyznacznikiem wartości...serio się puknij bo ja żartem pół serio, a Ty spinasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "bo nie mam pojęcia gdzie moja wypowiedź wskazuje na to, że media są dla mnie wyznacznikiem
> czegokolwiek, " bo nie masz mieć pojęcia, zrobiłem dokładnie to samo Tobie, co Ty najpierw
> mi, wmówiłem Ci co jest wyznacznikiem wartości...serio się puknij bo ja żartem pół serio,
> a Ty spinasz...

Jednak to co napisałeś w pewnym stopniu pokazywało to czego się czepiłem, natomiast to co ja napisałem już niekoniecznie, dlatego się dziwiłem. Ciężko też wyczuć żart w tekście, szczególnie kiedy nie ma emotów lub czegokolwiek co by pozwoliło na rozpoznanie tego żartu. I nie wiem czy dokładnie chodziło Ci o to samo co mi, chciałem zwrócić uwagę, że nie każdy potrafi zrobić karierę na YT i nie chodzi tylko o chęci czy śmiałość, oczywiście w przemyśle gier. Na koniec, kto powiedział, że się spinam? Jakbym miał się takimi rzeczami denerwować to jużbym musiał kardiologa na porządku dziennym odwiedzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować