Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - poznaliśmy wymagania sprzętowe

195 postów w tym temacie

Wymagania podawane przez wydawce, a te realne - szczególnie przed patchami mogą się sporo różnić. Powinna być adnotacja, na jakich detalach pogramy spełniając rekomendowane. Stawiam na medium, z lekkimi modyfikacjami na wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio spodziewałem się płaczu i wyrywania włosów po choćby AC Unity, ale tutaj widze bajka. Proc do maja spokojnie zmienie bo mam akurat i5 2500k i na maxa można śmigać. Ciekawe czy pojawią się już Broadwelle wtedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie będzie mi chodzić dobrze na wysokich?? mój sprzęt i7 4770k podkręcony z 3.5 ghz do 3.9 ghz 16 gb ram GF 970 GTX czy dołożyć jeszcze jednego gtx 970 ? proszę o rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 17:04, kesik93 napisał:

No to sobie pograłem. Kolejny techniczny bubel bez optymalizacji. Muszę anulować moje
zamówienie na kolekcjonerkę.

zawsze możesz kupić ps4 chodzić tam wiesiek ma byc na średnich i działać płynie w 30 fps podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby takie były w rzeczywistości, poprzednie części nie miały dobrej optymalizacji. Faktyczne rekomendowane raczej będą sporo wyższe. Ustawienia ultra to nic, bardziej rozchodzi się o różne efekty, które na pewno będą mocno obciążać kartę. Natomiast na minimalnych gra może być niegrywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UF MÓJ SUPER-PODKRĘCONY GTX 970 I 2500K@4.3GHZ WYSTARCZY !!

A tak na poważnie to wszystko zależy od optymalizacji. Unity też miało (o ile pamiętam) 770-tkę w rekomendowanych, i co? Nawet u mnie ścina na bardziej ruchliwych ulicach. Niemniej zdecydowanie bardziej wierzę CDPR niż Ubisoftowi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wiedźmina grać nie będę. Chciałem sobie tylko obczaić wymogi z czystej ciekawości i szczerze... dziwią mnie te czasy. Komputer ze średnio-wysokiej półki ma uciągnąć nowy tytuł ledwo na minimalnych detalach? Wolne żarty. Nie żeby coś, ale z roku na rok jest coraz gorzej. Albo to ceny sprzętu są nieodpowiednie albo to optymalizacja jest dla deweloperów coraz trudniejsza. Jeżeli tak dalej pójdzie to w 2020 gry wcale nie będą wiele piękniejsze niż dziś, a w wymaganiach minimalnych będzie procesor z ośmioma rdzeniami i taktowaniem 5GHz, do tego 32GB RAMu i grafika z kolejnymi 8GB VRAMu. Oczywiście złożenie takiego czegoś będzie kosztować jakieś 4 tys. złotych, ale co tam - na pewno gra będzie wyglądać tak bardzo wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 17:03, Assassin3 napisał:

jak myślicie będzie mi chodzić dobrze na wysokich?? mój sprzęt i7 4770k podkręcony z
3.5 ghz do 3.9 ghz 16 gb ram GF 970 GTX czy dołożyć jeszcze jednego gtx 970 ? proszę
o rade?

Ty na serio z tym pytaniem czy trolololo ? ;/. Dla gry chcesz dokładać kolejną 970tkę ? :D.
Stary.. Gra powinna ci śmigać jak przecinak. Nie masz się co martwić. :) [chyba xD]
Ciekawe jak z optymalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 17:14, Braveheart napisał:

Ty na serio z tym pytaniem czy trolololo ? ;/. Dla gry chcesz dokładać kolejną 970tkę
? :D.
Stary.. Gra powinna ci śmigać jak przecinak. Nie masz się co martwić. :) [chyba xD]
Ciekawe jak z optymalizacją.


nie troluje ani nic tylko myśle ze rekomendowane są zaniżone , ale się martwię serio :D nie wiem czy drugiego gtx nie ładować takiego samego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ledwo się w minimalnych mieszczę :/ Można się pożegnać z graniem na jakiś czas. Ale to standard - zawsze przy nowej części Wieśka, trzeba było kompa zmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować