Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - poznaliśmy wymagania sprzętowe

195 postów w tym temacie

Spodziewałem się, że będą wysokie i w sumie wielkiego zaskoczenia nie ma.

Tak się zastanawiam, mój procesor już kilka lat ma, nie bardzo wiem jak się odnosi do podanych wymagań, ktoś mógłby rozświetlić sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się W1 i W2, a w W3 nie pogram i zdawałem sobie z tego sprawę od dawna. Granie już tak nie ekscytuje, jak kiedyś i szkoda mi wyrzucać tyle hajsów, by ciągle peceta ulepszać dla 2 gier rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 19:35, Marcin08 napisał:

Spodziewałem się, że będą wysokie i w sumie wielkiego zaskoczenia nie ma.

Tak się zastanawiam, mój procesor już kilka lat ma, nie bardzo wiem jak się odnosi do
podanych wymagań, ktoś mógłby rozświetlić sprawę?


Damn, nie wiedziałem, że w komentarzach nie ma stopki ;)

i5 2400 3,0 GHz, a grafika Gigabyte GTX760 2 GB OC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 19:44, kainone napisał:

> Już się ucieszyłem że wymagania GTA5 :D
Premiera GTA V przesunięta o miesiąc!


Chyba z konia spadłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 19:53, Regis47 napisał:

Panowie, byłby jakiś laptop do 3,5 tyś. PLN który uciągnąłby Wieśka na minimalnych chociaż?
Podalibyście jakiś model?


Moim zdaniem w tej cenie to Lenovo Y50 byłoby dobrym rozwiązaniem polecam zapoznać się z ofertą sklepu x-kom.pl lub dowolnym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 20:07, Blutoniumboy napisał:

Czyli jak mam 7850 to moge zapomniec o wieśku xD..No ludzie,wielu w to nie zagra niestety
oj wielu.


Przesadzasz. Ta karta wcale taka zła nie jest. Szczególnie w wersji z 2GB VRAM. W minimalnych się zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 20:12, LuKi965 napisał:

Przesadzasz. Ta karta wcale taka zła nie jest. Szczególnie w wersji z 2GB VRAM. W minimalnych
się zmieści.


Oczywiscie że nie jest zła,to jest rekomendowana karta do Project Cars więc nie może być zła.Trudno odpuszcze jako kolejny Polak,Polską gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 20:11, KiValasZtaZ napisał:

Moim zdaniem w tej cenie to Lenovo Y50 byłoby dobrym rozwiązaniem polecam zapoznać się
z ofertą sklepu x-kom.pl lub dowolnym innym.


Na pewno GeForce GTX 860M dałby radę? Bo patrząc po testach to on jest słabszy od GeForce GTX 660... Ech, gdybym mógł kupić zwykłego kompa, a nie laptopa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 17:25, aY227 napisał:

jaki kraj, takie #pcmasterrace :)
Wielu ludzi siedzi na złomach i tylko jojczy jak to wszystko jest niesprawiedliwe.


Czyli Twoim zdaniem podana konfiguracja minimalna to niska półka?
PS. I tak, siedzę na złomie. Twoja logika tak bardzo wow, jak te wymagania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 19:53, Regis47 napisał:

Panowie, byłby jakiś laptop do 3,5 tyś. PLN który uciągnąłby Wieśka na minimalnych chociaż?
Podalibyście jakiś model?

Za taką kwotę prawdopodobnie każdy pociągnie na minimalnych, a na pewno te przeznaczone do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 20:27, Regis47 napisał:

Na pewno GeForce GTX 860M dałby radę? Bo patrząc po testach to on jest słabszy od GeForce
GTX 660... Ech, gdybym mógł kupić zwykłego kompa, a nie laptopa :(


Karty "laptopowe" zawsze będą słabsze niż starsze odpowiedniki z dużych PC i nic z tym nie zdziałasz. Problem jest taki że chcąc mieć lapka który dorówna stacjonarnemu pecetowi musiałbyś wyłożyć grubo ponad te 3.5 tysiąca i celować w laptop gamingowy, ale z tego co widzę tam też ładują 860m. Mało tego tę kartę montują też w laptopach firmy x-note (to te które sam sobie składasz ale ceny są dla ludzi którzy chcą i mogą wydać naprawdę dużo). Można zawsze szukać modeli z SLI ale to sie wiąże z rezygnacją z napędu optycznego i dołożeniem do ceny. Więc jeśli nie chcesz mieć żalu o to że niby karta z serii GTX 8xx a jest wolniejsza niż starsi "duzi" bracia to lepiej składać stacjonara z możliwością łatwego upgrade''u po 2-3 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 20:46, KiValasZtaZ napisał:

Karty "laptopowe" zawsze będą słabsze niż starsze odpowiedniki z dużych PC i nic z tym
nie zdziałasz. Problem jest taki że chcąc mieć lapka który dorówna stacjonarnemu pecetowi
musiałbyś wyłożyć grubo ponad te 3.5 tysiąca i celować w laptop gamingowy, ale z tego
co widzę tam też ładują 860m...

Jestem w pełni świadomy, że laptopy są słabsze od PC. Po prostu się martwię, czy ta karta pociągnie tą grę. Sto razy bardziej wolałbym kupić PC niż laptopa, ale to już niestety nie zależy ode mnie. W każdym razie dzięki za radę, może zanim wyjdzie Wiedźmin, pojawi się coś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekiwałeś od sandboksa z taką grafiką? GeForce 560 w rekomendowanych wymaganiach?

I przestańcie rzucać na prawo i lewo pojęciem, którego nie rozumiecie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z taką dziadową grafiką takie wymagania, śmiech na sali. Niby mam PS4 ale na padzie się kijowo gra, no i już zarezerwowałem kolekcjonerkę na PC. Jak dla mnie odpada, z początku byłem optymistycznie nastawiony do wymagań ale to jest padaka...

Grafika nieadekwatna do wymagań to dzisiaj standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować