Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - poznaliśmy wymagania sprzętowe

195 postów w tym temacie

mnie to aby wkurza ze jak jest konferencja itp to sluchamy graczy i gre robia dla ans itd ale nie pomysleli ze wielu fanow w to nie zagra przez te wymagania. Ktos powie myslalem ze beda wieksze spoko osoba ktora zlozyla pol roku temu kompa zagra ale nie pomysleli o tych co zeby zagrac to wydatek rzedu 2 tys
Wiedzialem ze moze karta odmowi posluszensta ale na to wychodzi ze niektorzy musza wymienic praktycznie wszystko aby zagrac potem zeby sie nie dziwili ze slabo sie sprzedalo

na 2 gralem ultra a na 3 nie zagram nawet na minimum i co ktos mi powie ze az tak graficznie gra bedzie sie roznila od 2 nie sadze moze bardziej dopracowana ale 2 to i tak juz graficznie bylo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 23:34, karolekx23x napisał:

mnie to aby wkurza ze jak jest konferencja itp to sluchamy graczy i gre robia dla ans
itd ale nie pomysleli ze wielu fanow w to nie zagra przez te wymagania. Ktos powie myslalem
ze beda wieksze spoko osoba ktora zlozyla pol roku temu kompa


Nie sądzisz chyba, że ktoś będzie specjalnie zaniżał możliwości gry tylko dlatego, że garstka ludzi ma starego kompa? No tak, garstka. Bo większość (tak, optymistycznie zakładam) ma świadomość tego, że żeby grać na maksymalnych detalach we wszystko, to trzeba jednak co 2 lata zrobić nową inwestycję. Dla jasności, mi pójdzie na minimalnych. Kompa składałem ponad 3 lata temu i to z podzespołów ze średniej półki. I jak ktoś już wspomniał - wymagania nie odzwierciedlają tylko grafiki, ale również otwarty świat, mechanikę, animacje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie strzelili w kolano, wielu ludzi nie pogra, w dodatku gra nie dojść że ma wygórowane wymagania to pewnie jeszcze (jak w poprzednich wersjach) będzie miała skopaną optymalizację:( Szkoda takiego tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w imieniu kolegi.

Czy Wiedźmin 3 pójdzie na Unitrze Echo 3? Bo mam dwie i jakby jedna była za słaba to zrobię SLI. Zdjęcie sprzętu w załączniku (te boczne tasiemki są chyba od SLI). Ta z diodami jest podkręcona.

A tak serio, to się ludzie ogarnijcie :) Stękacie jakby Wiedźmin był niezbędny do życia. Na samochody luksusowe też tak stękacie, że drogie? Nie stać Was - nie kupujcie, przymusu nie ma. I firma nie zbankrutuje jeśli kilku cebulaków nie kupi ich gry. Główny rynek zbytu to USA (ech ten ich super dubbing, dużo lepszy niż polski!). Do tego jeszcze wersje konsolowe. Kasiora popłynie aż miło, czego Redom życzę. Polski rynek PC odegra niewielką role w prawdopodobnym sukcesie gry.

Rzekłem

20150116200026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 20:09, KannX napisał:

Czy Wiedźmin 3 pójdzie na Unitrze Echo 3? Bo mam dwie i jakby jedna była za słaba to
zrobię SLI. Zdjęcie sprzętu w załączniku (te boczne tasiemki są chyba od SLI). Ta z diodami
jest podkręcona.

Jak jest podrkęcona to rozumiem, że działają? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 17:11, M_Siwy napisał:

Sami sobie strzelili w kolano, wielu ludzi nie pogra, w dodatku gra nie dojść że ma wygórowane
wymagania to pewnie jeszcze (jak w poprzednich wersjach) będzie miała skopaną optymalizację:(
Szkoda takiego tytułu


Brutalnie to ująłeś. Na pewno wymagania są nie małe, pewnie dlatego jest teraz kolejne przesunięcie wydania gry, właśnie ze względu na optymalizację, jednak nie ma co osądzać przed wydaniem gry. Jeśli ( ;) z przekąsem ) będzie wydana gra w tym roku. Ja będę grał i tak na PS4 więc mnie to raczej nie będzie dotyczyło, ale mam nadzieję że ktoś z mojego towarzystwa zechce zagrać na PC i wtedy będę mógł zobaczyć jak to wygląda. Nie mniej jednak, fakt strzału w kolano jest dobrym określeniem, trochę to takie wszystko dziwnie wyglądające jest... Pięknie to wygląda teraz, a jak będzie wyglądało po wydaniu gry, musimy poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 14:31, Piciambeer napisał:

> (ech ten ich super dubbing, dużo lepszy niż polski!).
Z ciekawości - piszesz to ironicznie czy serio?


Pisze serio. Polski dubbing babci z bagien i Janka jest wprost tragiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć dlaczego piszecie że dla "1-3 gier nie będę zmieniał kompa" ? Przecież wiedźmin 3 nie jest jakimś ewenementem i tylko on będzie miał tak wysokie wymagania. W 2015 roku każda gra będzie miała podobne wymagania, i nie będzie działać na już 8 letnim viście. Wymagania jak na MAJ całkiem znośne. Do maja ceny GTX 770 spadną pewnie do 800 zł za wersje 4GB. Przy okazji nikt wam nie każe kupować nowego sprzętu. Bez problemu można wychaczyć GTX 770 4GB za jakieś 700-900 zł na OLX z gwarancją na jeszcze 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie się dało grać na moim i5 4690K, GTX 660 fabrycznie kręconym i 12 GB ramu? Unity działa płynnie na średnich. Więc może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam działa panowie gra ? Ja powiem tak posiadam i7 4770k 3.9 ghz , 16 gb ram oraz 970 gtx strix i po prostu jestem zachwycony optymalizacja tej gry wszystko ustawione na ultra tylko zasięg rośliności na wysokie oraz cenie i NVIDIA Hair Works wylaczone i gra ma cały czas 60 - 59 fps a jak juz jest spadek tego 1 fps to dosłownie na pól sekundy bez frapsa bym tego nie zauważył w Novigradzie to samo cały czas 60 - 59 jest redzi odwalili kawal dobrej roboty tworząc tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować