Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już niedługo pierwsze informacje o Mafia III?

30 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że będzie dłuższa niż Mafia II i przynajmniej tak samo dobra ;p Aż nabieram ochoty na kolejne przejście mafii 2. A może czas na pierwsze przejście jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oO

Moja najukochańsza gra może doczekać się trzeciej części? Byłoby wprost świetnie móc pograć w tą grę.
Trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na kolejne newsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko był powrót do czasów przedwojennych, i jakieś 10h fabuły więcej. Serio, ta seria nie potrzebuje krótkiej fabuły, bo i tak się wybroni nawet wśród casuali. No i niech w końcu połączą Free Ride z kampanią, albo niech zrobią w stylu jedynki - brak swobodnego przemieszczania z dala od misji w II był jakimś chorym nietaktem z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 22:10, Citkowsky napisał:

Moja najukochańsza gra może doczekać się trzeciej części?

A już myślałem, że Twoje najukochańsze gry to NFSy i GTA V ;-)

Co do trzeciej części. Byłoby bardzo miodnie... tego typu newsy tylko zwiększają apetyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech zrobią świeżą grę, nowe miasto, bohaterowie itd. a nie nawiązania do poprzednich części i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rick w dwóch postach na wspomnianym portalu wprost odpowiedział fanom, że w temacie Mafia III."

To zdanie nie ma sensu.
Poza tym w pierwszej części, to Michael Sorvino podkładał głos pod główną postać, a nie Rick Pasqualone.

OT: jeżeli trójka ma być taka sam jak dwójka, to niech sobie lepiej odpuszczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia II nie była taka uber fajna. Momentami była trochę nielogiczna. Miała oczywiście swoje ciekawe momenty jak pobyt za kratami, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 23:48, Braveheart napisał:

A już myślałem, że Twoje najukochańsze gry to NFSy i GTA V ;-)


I Mafia jest w ten trójcy ;)
Jedynka to moja najukochańsza gra ever a na półce dumnie stoi wypasiona premierówka w dużym boxie.
Takie wspomnienia jak z Mafią I to mam tylko z NFS I i GTA I. Ależ to były czasy...

Poproszę o trzecią część jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie to coś lepszego niż mocno przeciętna dwójka... Genialna jedynka zasługuje na lepszą kontynuację, niż symulator wciskania klawisza E, w dodatku z taką sobie fabułą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Mafię III czekam z niecierpliwością. Jedynka wciąż pozostaję pięknym wspomnieniem i niestety tylko wspomnieniem, ponieważ gra po latach odrzuca mnie sterowaniem. Dwójka była grą bardzo ładną i tylko dobrą - fabuła niestety trochę drętwa, a wielką "wpadką" był freeroam. Nie ma chyba nic gorszego niż nudny sandbox - piękny, otwarty niewykorzystany świat. Tutaj powinni wziąć trochę za przykład R* i ich GTA, czyli po prostu zadbać o to, by gra po ukończeniu historii miała do zaoferowania o wiele więcej. No i wielkością miasta to też ostatnio nie zgrzeszyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować