Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już niedługo pierwsze informacje o Mafia III?

30 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2015 o 11:16, Rick napisał:

Niech tylko dadzą nieliniowość i otwarte miasto, w którym będzie co robić. I będzie szał.


Muszą doskoczyć do poprzeczki zawieszonej przez GTA V. Wtedy jest szansa na szał.
W innym wypadku zawsze może nam czegoś brakować... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2015 o 14:48, wolverine napisał:

Muszą doskoczyć do poprzeczki zawieszonej przez GTA V. Wtedy jest szansa na szał.
W innym wypadku zawsze może nam czegoś brakować... :)

Wiesz, myślę, że to nie do końca jest tak. Po pierwszej odsłonie Mafia już była marką, mimo że była tylko trochę podobna do GTA(dla mnie to był bardziej styl późniejszego Ojca Chrzestnego, aniżeli GTA). Dlatego na dwójkę wszyscy czekali z zapartym tchem. A przynajmniej ja tak to pamiętam. GTA szło swoją drogą mając niezachwiana pozycję, ale był dość duży hype na drugą część Mafii. Dostaliśmy całkiem niezłą historię, niestety razem z beznadziejnym bohaterem, liniowością i żałosnymi dlc. A wystarczyło dać to, co było w pierwszej Mafii z lepszą grafiką i lepszym sterowaniem. :) Więc moim zdaniem tu w dużej mierze nie chodzi o "doskoczenie do poprzeczki", ale o "przywrócenie" Mafii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie może w nowej III będzie wyjaśnione zakończenie II. Może twórcy zrobili to celowo. No czas pokaże a znając życie to bardzo długi czas chyba jeśli chodzi właśnie o Mafie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować