Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP RED zapewnia: z Cyberpunkiem 2077 wszystko jest OK. "Jego czas nadejdzie"

39 postów w tym temacie

Liczę na to, ze przebiją klimat Deus Ex Bunt Ludzkości. Tam grafika i muzyka tworzyły niepowtarzalną magię. Pracowałem z chłopakami i jestem pewny, że mają dobrą wizję jak tego dokonać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> CDP Red to jedna z mniej wiarygodnych firm a więc i takie słowa uważam za niezłą bzdurę
> ;)
Dlaczego tak uważasz? Może jakieś uzasadnienie?
Dla mnie akurat to jest jedna z nielicznych w branży firm, które naprawdę dają co obiecali. Mają wpadki jak każdy, ale przynajmniej o przesunięciu terminu premiery dowiadujemy się na długo przed nim a nie jak w przypadku niektórych produkcji na tydzień przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> CDP Red to jedna z mniej wiarygodnych firm a więc i takie słowa uważam za niezłą bzdurę
> ;)

Hehe dobre.
Zawsze mnie bawił, ten święty żal i obraza graczy, gdy ktoś z branży ich zdaniem zrobił coś złego. Urocze.

Bawi mnie również ta huśtawka nastrojów i zmienność opinii, CDP Red jeszcze wczoraj był bożyszczem, a dzisiaj jest "jedną z mniej wiarygodnych firm".

Koniec, końców i tak wszyscy będą grać w gry CDP Red, niektórzy muszą po prostu pobiadolić zanim je kupią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Liczę że na tegorocznych targach E3/Gamescome coś pokarzą z Cyberpunka. W3 będzie już
> po premierze to będą mogli skupić się na promowaniu nowe gry.
Cyberkpunk 2077 został tylko zapowiedziany. Wszystko co w tej chwili robi CDPRED to wysłanie całej ekipy na Wiedźmina 3. Nad Cyberpunkiem siedzi raptem kilka osób, które zajmują się samymi podstawowymi sprawami. Gra jeszcze technicznie nie istnieje, co istnieje to piękny teaser od Platige Image. Skończą Wieśka, wezmą się dopiero za Cyberpunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję, że Cyberpunk okaże się kolejnym hitem CDP i aby z tego zrobiła się kolejna seria warta czekania i rozwijania. Fakt, że ekipa CDP skupia się na razie na jednej grze na raz, może się okazać błogosławieństwem w kwestii dopracowania gier, natomiast na dłuższą metę może okazać się to co najmniej ryzykowne, jeśli będą wypuszczać jedną grę na raz co jakiś czas. W każdym razie czekamy na więcej informacji i jakieś materiały (screeny/gameplay, itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cyberkpunk 2077 został tylko zapowiedziany. Wszystko co w tej chwili robi CDPRED to wysłanie
> całej ekipy na Wiedźmina 3. Nad Cyberpunkiem siedzi raptem kilka osób, które zajmują
> się samymi podstawowymi sprawami. Gra jeszcze technicznie nie istnieje, co istnieje to
> piękny teaser od Platige Image. Skończą Wieśka, wezmą się dopiero za Cyberpunka.

OOOO pan z CD Projekt skoro tak dobrze poinformowany?
To ja mam pytanie, Wiedźmin 3 pójdzie mi na grafie 7790 radka? Nawet minimalne mnie urządzają. Bo kurka wymagania nieco mnie zaskoczyły, procka spodziewałem się wymieniać, a tu grafika też niby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hehe dobre.
> Zawsze mnie bawił, ten święty żal i obraza graczy, gdy ktoś z branży ich zdaniem zrobił
> coś złego. Urocze.
>
> Bawi mnie również ta huśtawka nastrojów i zmienność opinii, CDP Red jeszcze wczoraj był
> bożyszczem, a dzisiaj jest "jedną z mniej wiarygodnych firm".
>
> Koniec, końców i tak wszyscy będą grać w gry CDP Red, niektórzy muszą po prostu pobiadolić
> zanim je kupią :P

Mnie zaś bawią takie wpisy, bez żadnego uzasadnienia. Jedyny argument to "bawi mnie to , śmieszy mnie to"- no z czymś takim to nie da się dyskutować, bo jak?(huśtawkę nastrojów to możesz mieć, jak masz okres) A już końcówka że wszyscy będą grać w gry CDP brzmi jak reklama stworzona przez dziecko. Może napiszesz jacy "wszyscy"? Ps. CDProjekt faktycznie już kilka razy zrobiło z gęby cholewę, więc ja również do ich szumnych zapowiedzi podchodzę chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cyberkpunk 2077 został tylko zapowiedziany. Wszystko co w tej chwili robi CDPRED to wysłanie
> całej ekipy na Wiedźmina 3. Nad Cyberpunkiem siedzi raptem kilka osób, które zajmują
> się samymi podstawowymi sprawami. Gra jeszcze technicznie nie istnieje, co istnieje to
> piękny teaser od Platige Image. Skończą Wieśka, wezmą się dopiero za Cyberpunka.

Tia, kilka... Graficy, dźwiękowcy etc, którzy w większości nie są już potrzebni przy W3 siedzą na fejsie i piją kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> OOOO pan z CD Projekt skoro tak dobrze poinformowany?
> To ja mam pytanie, Wiedźmin 3 pójdzie mi na grafie 7790 radka? Nawet minimalne mnie urządzają.
> Bo kurka wymagania nieco mnie zaskoczyły, procka spodziewałem się wymieniać, a tu grafika
> też niby :/

Nie jestem z CdProjektRed :D Jestem po prostu dobrze poinformowany. Nie pomogę, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 13:45, aalone napisał:

Cyberkpunk 2077 został tylko zapowiedziany. Wszystko co w tej chwili robi CDPRED to wysłanie
całej ekipy na Wiedźmina 3. Nad Cyberpunkiem siedzi raptem kilka osób, które zajmują
się samymi podstawowymi sprawami.


Słyszałem coś w tym stylu z dość wiarygodnego źródła jeszcze przed pierwszym przesunięciem premiery Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie zaś bawią takie wpisy, bez żadnego uzasadnienia. <
Ale co mam Ci uzasadniać? Że mnie coś bawi?

> , śmieszy mnie to"- no z czymś takim to nie da się dyskutować, bo jak? <
Śmieszy mnie i tyle. O czym Ty chcesz tu dyskutować?
Z resztą ja wcale nie zapraszam Cię do dyskusji, sam się podłączyłeś.

> (huśtawkę nastrojów
> to możesz mieć, jak masz okres) <
Ja dostrzegam huśtawkę nastrojów w środowisku graczy. Od uwielbienia do nienawiści krótka droga i wielu przemierza ją w tę i z powrotem z byle powodu.
Co do okresu, to pewnie masz rację. Kończąc temat huśtawki - można ją mieć z różnych powodów, ale jaki to ma związek z tym, co napisałem niech pozostanie Twoją tajemnicą.

>A już końcówka że wszyscy będą grać w gry CDP brzmi jak
> reklama stworzona przez dziecko. Może napiszesz jacy "wszyscy"? <
Ależ proszę bardzo: chodzi o wszystkich zainteresowanych, oczywiście. Każdy, kto interesuje się newsami i uczestniczy w hype''ie dotyczącym gier CDP Red jest ich targetem. Wysnuwam tutaj śmiałą tezę, że wszyscy ludzie, którzy emocjonują się Wiedźminem 3 i CyberPankiem 2077 prędzej, czy później zagrają w te gry.

> CDPR już kilka razy zrobiło z gęby cholewę, więc ja również do ich szumnych zapowiedzi podchodzę chłodno. <
Rozumiem Twoje podejście. Pewnie kiedyś miałeś do nich większe zaufanie, a teraz masz mniejsze - huśtawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakoś mnie to nie dziwi że o Cyberpunku za wiele nie słychać. Mają na głowie inny duży projekt jakim jest Wiedźmin 3 i pewnie pracę nad CP2077 ruszą na dobre dopiero po premierze Wieśka. W każdym razie, myśle że projekt jest na tak wczesnym etapie produkcji że nie ma czego pokazywać. Rychłej premiery też bym nie oczekiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej prostackiego wpisu nie mogłeś już zrobić? Moze być szanował opinię innych ludzi. Po za tym nigdy nie był bożyszcze i CDP RED zawsze ściemnia lub nawet kłamie w wypowiedziach. Tylko Polacy są zapatrzeni "bo Polskie to trzeba bronić za wszelką cenę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2015 o 15:25, Sadhu napisał:

Rozumiem Twoje podejście. Pewnie kiedyś miałeś do nich większe zaufanie, a teraz masz
mniejsze - huśtawka :P


Człowieku, sprawdz chociaż w google co znaczy huśtawka nastrojów ;) zanim zaczniesz używać tak często jakiegoś określenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować