Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Figurka z limitowanej edycji spoilerem na temat Batman: Arkham Knight?

8 postów w tym temacie

Wydaje mi się,że twórcy nie zrobiliby graczom aż takiego spoilera jeszcze przed premierą (wszak edycje limitowane są prezentowane przed premierą gry :D ). Może chodzi o ogólne zakończenie trylogii Rocksteady i stąd hołd dla Batmana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to brzmi po prostu jak "dedykacja z pomnika" i kropka. Od kiedy to pomniki osoby X muszą powstawać po jej śmierci? Równie dobrze może to być po prostu monument postawiony dla potomych, aby wiedzieli, że ktoś taki był i przysłużył się Gotham. Mimo, że fabuła serii Arkham jest w większości wymysłem Rocksteady to jednak co nieco z komiksów czerpią, więc jedynym słusznym rozwiązaniem (skoro już muszą "efektownie zakończyć trylogię") byłoby tu odesłanie Bruce''a na emeryturę. Tym bardziej, że na Arkham Knight gry o Batmanie się zapewne nie skończą i jak nie za rok to za 5 lat z trylogii zrobi się kwadrologia, bo "hajs się musi zgadzać", a ponieważ prequel w postaci "Origins" już był, to pozostały tylko sequele lub spin-offy wciśnięte gdzieś w środek akcji, przy czym spin-offy tu sensu nie mają przez ciągłość fabuły we wszystkich dotychczasowych grach serii "Arkham". I tak można spekulować i spekulować, a prawdę poznamy dopiero po ukończeniu gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi spoiler ;p. Zwykła figurka z napisem. Nawet jeśli w Arkham Knight do tego dojdzie to przynajmniej Rocksteady zadba o to, by to była ostatnia część i nikt inny nie spartoli Batmana kolejnymi częściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować