Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam Controller zostanie zaprezentowany podczas GDC

9 postów w tym temacie

Według mnie projekt byl martwy pol sekundy po przeczytaniu newsa o steam machines. Ale co ja sie tam znam. Podesle im CV, kto wie co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasy kiedy kibicowałem powstaniu Steam Controller-a już minęły.
Ciekawi mnie jednak, co z tego wyszło/wyjdzie i czy ewentualnie będzie można go używać z konsolami.
Jeżeli nie, to właściwie już mnie nie interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czasy kiedy kibicowałem powstaniu Steam Controller-a już minęły.
> Ciekawi mnie jednak, co z tego wyszło/wyjdzie i czy ewentualnie będzie można go używać
> z konsolami.
> Jeżeli nie, to właściwie już mnie nie interesuje ;)

Sadza po nazwie raczej nie;p ale to moze mylic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /.../
> Jeżeli nie, to właściwie już mnie nie interesuje ;)

A po co Ci do konsol pad robiony w teorii pod PC? :P Gdyby tak zrobili, to już nikt by tego nie kupił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > /.../
>
> A po co Ci do konsol pad robiony w teorii pod PC? :P Gdyby tak zrobili, to już nikt by
> tego nie kupił :P
>

Gdyby, gdyby ten pad działał również z konsolami, mieliby większy rynek, a ja jestem ciekawy jak on rzeczywiście będzie się sprawował.
Całkowicie inne rozwiązania niż w padach od Sony i Microsoftu są interesujące, ale czy praktyczne ?
Ciekawość przeze mnie przemawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam Contrllerowi kibicuje od poczatku, tylko w jego powstania tak naprawdę wierzyłem, modlę się, by okazał się tak wygodny, jak się zapowiada, bo to moze otworzyć wielu osobom drzwi do grania na konsoli w jakąkolwiek grę, w której sie celuje. Nie znaczy to, że przejdę na konsole z wszystkimi grmai, albo na PC porzucę mysz - byłbym idiotą. Ale jest kilka produkcji, w które chętnie bym zagrał na konsoli, niestety precyzja i wygoda pada przekreśla dla mnie te plany. Oby Valve się udało, a kontroler współpracował także z PS4 :)

Steam Machines było nierealne bez Windowsa - co za tym idzie bez Uplay i Origin... (nie iwem, cyz Valce dogadałoby sie ponownie ze swoimi konkuretnami w kwestii wydania każdej gry na Steam) a z Windowsem ludziom, którzy chcieliby przerobić PC w konsolę, czyli fanom PC, brakuje tylko czegoś, co ewentualnie mogłoby zastąpić w salonie mysz, ale co byłoby precyzyjnym przyrządem do celowania/sterowania kamerą. Gładzik na pewno pokona w ym względzie śmiesznego analoga. Analog dobry do wyścigów (z braku kierownicy) i FIFY oraz platformówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 08:13, elmartin napisał:

Gdyby, gdyby ten pad działał również z konsolami, mieliby większy rynek,

Większy rynek na co? Na pada? Gabe by się uśmiał, bo nie o rynek dla pada tutaj toczy się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować