Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugi sezon w Diablo III rozpocznie się dopiero w lutym

21 postów w tym temacie

W drugim sezonie trzeba będzie wjechać na pełnej ^^
Może znowu jakiś exploit na expa będzie tak jak to miało miejsce w przypadku misji ze Złotem Górnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile ten tytuł dozyje tych dodatków. Obecny dev-team nie specjalnie "rokuje" jakieś nadzieje na kreatywne i ciekawe rozwijanie marki.
Kolejny sezon to w zasadzie ten sam szajs co poprzedni [bo kto czyta - ten już wie, że sezon 2 nie przyniesie ani nowych zestawów, ani przedmiotów starożytnych, na ten patch poczekamy sobie kolejne 6-7mcy], kilka gówienek na krzyż, itemy kosmetyczne, nudny rifting - coś pominąłem ?
Nawet duży content patch nic ciekawego nie wniesie - poszerzy tylko randomizację, która już jest w D3 podana w tak kiepskiej formie, że odechciewa się grać.
Nie widzę przyszłości tego tytułu jeśli dalej będzie szedł ta drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 08:02, Pietro87 napisał:

/.../ bo kto czyta - ten już wie /.../


Nawet czytać mi się nie chce, ale dzięki za skrót. Teraz już wiem, że absolutnie nie ma sensu gry reinstalować, pierwszy sezon niezbyt wypalił, choć zawsze był to jakiś powiew świeżości, szczególnie w połączeniu z nowym patchem. Z ekipą grało się świetnie. Jednak gdy zmian brak, pomysłów też, setów nie będzie, to grać sensu nie ma.

Ciekawe co tam ekipa PoE zmajstruje bo coś maniacy mi opowiadali o szykującym się największym dodatku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 niestety umiera i robi to coraz szybciej. Zmiany jakie wprowadzają twórcy, jak i czas ich wprowadzania jest, hmm... co tu duzo mówić, żałosny. Nie wiem jak Blizz chce utrzymać na czele konkurencji, gdy ta nie śpi. Darmowe Path Of Exile w tej chwili zjada i wypluwa D3 pod kazdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 02:12, Nitro2050 napisał:

Dopiero za 2 lata drugi dodatek, a potem trzeci dodatek Diablo 3


Jakieś źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 08:02, Pietro87 napisał:

Kolejny sezon to w zasadzie ten sam szajs co poprzedni [bo kto czyta - ten już wie, że
sezon 2 nie przyniesie ani nowych zestawów, ani przedmiotów starożytnych, na ten patch
poczekamy sobie kolejne 6-7mcy]


Masz może jakieś źródło? Nie mogę nic znaleźć, a drążyć też mi się nie chce, aż tak zainteresowany nie jestem :P Myślałem o powrocie na S2 ale teraz sam nie wiem i z chęcią bym poczytał dokładniej co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źródłem jest forum BNu.
Znana jest data patcha posezonowego - 3ci luty, znana jest data startu sezonu 2 - obecnie też luty [okolice końca miesiąca czyli od 3ciego liczymy 2-3 tygodnie przerwy między-sezonowej], nigdzie jednak blizz nie podał daty wrzucenia content patcha z nowymi setami, przedmiotami starożytnymi, nowymi legendarnymi gemami.
Efekt - w sezonie 2 tego nie dostaniemy. Nowych setów bankowo. Może wejdą nowe kamyki legendarne i idiotyczny system itemów starożytnych [takie legendarne legendy - czyli kolejny aspekt gównianej randomizacji, oparty w 100% na RNG]

Dla mnie największa obecnie bolączką jest - brak normalnego craftu, ba brak craftu w ogóle.
Brak jakichkolwiek ciekawych rzeczy do roboty - nawet wbijanie altów jest w tej grze nudne, dali by chociaż jakiś mizerny system synergii między postaciami to był by sens walić kolejne postaci a tak - po co ? Dla samego wbicia kolejnej 70tki ?
Problemem tego tytułu jest fakt, że tu nie ma co robić. Obecnie rozgrywka zawęziła się do riftowania do porzygu. Nawet gr8 rifty są gównianym wyzwaniem, ot taka specyficzna czasówka gdzie najlepiej sobie zrobić postać typu postaw i uciekaj - czyli DH. Sępienie miejsca w tabeli też wymaga wielkiej filozofii - losowania dobrej mapy, znów do porzygu, albo fuksiarskiego trafienia pylona przed bossem. Można sobie pomóc hackiem który kompletnie niszczy resztki idei tego elementu tabeli - bo blizz ma w dupie oszustów, jak zwykle z resztą.

Kolejny turbo-sezon też mnie jakoś nie jara. Przykręcona do granic opcja progresu w sezonach skutecznie zabija sens grania sezonów. Jak blizz się nie ogarnie to ludzie odpłyną z tego tytułu na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 jest bardzo dobrą grą. Jak ktoś nie grał to teraz jest świetny moment, bo gra naprawdę drastycznie się zmieniła. Nawet po długim ogrywaniu gra się przyjemnie, aczkolwiek jest to czyste czyszczenie dla exp-a, bo nie za łatwo przy postaci dającej radę na najwyższym poziomie trudności coś znaleźć. Wyzwaniem są Szczeliny, które naprawdę dobrze pomyślano, a dla dorabiających się są jakby daily questy z World of Warcraft, czyli latanie za nagrodami za zadania, które nie były zlecane w przypadku kampanii. Gra już tak może nie wciąga jak 2-jka, ale czy jest lepszy H&S na PC? Nie żartujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy gra w D3 dla setów, sezonów i innych legendarnych przedmiotów. Kolejny dodatek przyjmę tak jak ostatni - kolekcjonerką. Przejdę dodatek ulubionymi postaciami i wbiję im 80 lvl, przejdę raz całość nową postacią i pogram w jakiś nowy tryb przygody. I tyle mi wystarczy. Myślicie że dodatek kupią sami proplayerzy? Nie i jestem pewny że sprzeda się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 13:26, ozoqq napisał:

Myślicie że dodatek kupią sami proplayerzy?


To w tej grze są tacy? Bo z tego co widziałem w miesiąc po starcie sezonu, większość czołówki grała tym samym buildem z zestawem tych samych przedmiotów, licząc na ten sam fartowny rift. Śmialiśmy się nawet, że to gra dla bandy klonów. Idealnie nadaje się do bezstresowego, odmóżdżającego naparzania. Po to została stworzona, bo rankingi i cała otoczka zbudowana wokół tego, łącznie z absurdalnymi skillami niektórych klas, skutecznie wyklucza (oczywiście moim zdaniem) jakąkolwiek rywalizację. Zabrakło pomysłów, a wykonanie tego co wymyślili, delikatnie mówiąc do najlepszych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować