Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramsajtowe wpisy listopada - wybór redakcji gram.pl

14 postów w tym temacie

gram.pl

Już niedługo będziemy mogli zaprezentować Wam najciekawsze wpisy grudnia, a tym samym oficjalnie zaprezentować listę nominowanych w kategorii Najlepszy Wpis Gramsajtowy. Jednak zanim to nastąpi została nam prezentacja, a także wyróżnienie najlepszego wpisu listopada. Kogo tym razem wybrała redakcja gram.pl?

Przeczytaj cały tekst "Gramsajtowe wpisy listopada - wybór redakcji gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za takie wyróżnienie.
W najbliższych ''nastu'' godzinach zamieszczam słowniczek do wpisów, by niektóre hermetyczne określenia wyjaśnić. Jeszcze raz dzięki, wszystkim gratulacje i miłego czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 22:28, Muradin_07 napisał:

A dlaczego miałbym być? :)

Screen z drugiego wyróżnienia Miela jest zrobiony z Twojego konta, widać nick nad polem do komentarza :P

Ale rozumiem, zajmujesz się czarną robotą przy tych nominacjach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy - tak, opiekuję się nimi tak jak się nimi opiekowałem cały czas. Tylko została zmieniona formuła wpisów miesiąca, gdzie redakcja nominuje teksty z podsumowań gramsajtowych. Nie nazwałbym wykonywaniem "czarnej roboty", bo powiedzmy sobie szczerze: o wiele cięższą przeprawę ma redakcja, bo musi te wszystkie wpisy z miesiąca przeczytać i wybrać najciekawszy.

Dlatego też, po dość burzliwym okresie przedświątecznym, powoli nadrabiamy te wszystkie zaległości. Mam nadzieję, że wpisy grudniowe zostaną wybrane przed ogłoszeniem nominacji do Wpisów Roku, ale myślę że będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w pierwszej chwili się zdziwiłem, że screenów nie porobili dani redaktorzy, w końcu te wpisy przeglądali, ale po zastanowieniu się zrozumiałem, że zostawiają to Tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować