Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozkmina na weekend: Londyn w grach

13 postów w tym temacie

"Co zapewne oznaczać będzie, że w Londynie z The Order 1886 ujrzymy technologie z wieku ubiegłego i wynalazki, które nie miały prawa działać w tamtych czasach. Jedna z prezentacji gry rozgrywała się na przykład na pokładzie sterowca"
Przecież sterowce zostały wynalezione w połowie XIX wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł z pewnością został napisany by zwrócić uwagę na nadchodzące premiery. Temat został potraktowany po macoszemu ale oczywiście na temat nadchodzących gier autor się rozpisał. Mistrzami dyskretnej reklamy to nie będziecie :)
Gdzie Gateway? Gdzie Tomb Raider III? Gdzie London 2012: The Official Video Game of the Olympic Games? Tom Clancy''s Rainbow Six 3: Raven Shield? Shadowman? Seria Dracula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, gier których akcja rozgrywa się w Londynie jest dużo.
Jednak podobnie dużo gier rozgrywa się w takich miastach jak Paryż, Nowy Jork, itd.

Dużo racji ma/ją Pierogi z Cukrem ( chociaż z młodości pamiętam, że wolę tzw. leniwe - pierogi z masłem i cukrem ;D )

Z pewnością czuć tutaj wpływ nadchodzących premier, ale przynajmniej zwróciliśmy uwagę na to, jak często występuje Londyn w grach.
Chociaż do przewidzenia jest, że stolica Wielkiej Brytanii, będzie częściej miejscem akcji niż np. Wrocław ;))

Osobiście czekam na The Order 1886, więc niebawem pobiegam po wirtualnym Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...)co wszyscy i tak wiedzieli - że ich wielokulturowy zespół twórców wyznający różne wierzenia i religie pracuje nad nową częścią(...)" - padłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A zapomniany już THEY nie miał mieć akcji osadzonej w Londynie? Swoją drogą cały
> czas szkoda mi tej gry :/
>

To fakt, tak dobrze się zapowiadało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po AC: U straszliwie czekam na Londyn w wykonaniu Ubisoftu. Najlepsze jest to, że śnił mi się AC właśnie XIX-wiecznym Londynie, trochę jakby pomieszany z "From Hell" (film o Jack''u Ripperze), a dwa dni później czytam, że faktycznie coś takiego będzie miało miejsce.

Zapraszam też na [m] , gdzie pośród szlamu wylewanego na AC: U postanowiłem trochę mu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zobaczyć Dunwall i umrzeć"
"Co przyniesie przyszłość"
Te zdania mają być tak urwane (brak kropek)?

"że ich wielokulturowy zespół twórców wyznający różne wierzenia i religie pracuje nad nową częścią"
Też mnie to bawi jak odpalam każdą grę z tej serii :D

Niezły artykuł czekam na przyjrzenie się innym miastom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować