Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda życie templariusza - zwiastun Assassin`s Creed: Rogue na PC

16 postów w tym temacie

Zobaczymy jak to wyjdzie. Rewolucji nie będzie, ale perspektywa templariusza może być czymś nowym i wnieść do marki trochę świeżości. Mam nadzieje że nie będzie to kolejny asasyn w sztach templariuszy. Tak czy inaczej czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe jak się będzie sprawa miała z patchami :3
> Ile łatek obstawiacie ? :>
Tak myśle nie będzie potrzeba żadnych łatek bo ta gra jest na starym silniku i chyba już nie mają problemów z optymalizacją tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wygląda naprawdę fajnie, lecz osobiście nie czekam już na kolejnego AC tak jak kiedyś. Potrafiłem wieele wybaczyć tej serii, lecz po Unity odrobinę się do niej zniesmaczyłem. Mimo wszystko czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2015 o 16:29, BigBart napisał:

Potrafiłem wieele wybaczyć tej serii, lecz po Unity odrobinę się do niej zniesmaczyłem.
Mimo wszystko czekam.


Pomijając aspekty techniczne, Unity jest jedną z najlepszych odsłon serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 16:20, BS15 napisał:

skoro jest na pc to gdze ps4 i xbox one


Myślę, że pojawi się w jakimś niedługim odstępie czasu, oczywiście jeżeli sprzedaż na poprzednie platformy była zadowalająca :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam co z tej gry wyjdzie.Według mnie jest to "tylko" Assassin''s Creed IV Black Flag w której jesteśmy templariuszem (upierając się można powiedzieć, że w "czwórce" też byliśmy teplariuszem, bo zabijaliśmy asasynów w jednej z misji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalka z poprzednika. Cały arsenał jest przeniesiony z black flag, tylko dmuchawka została zastąpiona przez... karabino-dmuchawko-granatnik... Wygląda to tak głupio że aż śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować