Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Evolve ujawnione - bez paniki

16 postów w tym temacie

> Widzę że posiadacze SSD dostają ostro po tyłku jeśli chodzi o wymagania dotyczące wolnego
> miejsca. Envolve + Titanfall to ponad 100GB.
Przecież można mieć samego windowsa na ssd i dokupić HDD dysk i zamontować obydwa i nie trzeba się martwić o żadne miejsce na dysku. Sam posiadam taki zestaw SSD 60GB + HDD 1TB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 16:07, DragonSuspire napisał:

Przecież można mieć samego windowsa na ssd i dokupić HDD dysk i zamontować obydwa i nie
trzeba się martwić o żadne miejsce na dysku. Sam posiadam taki zestaw SSD 60GB + HDD
1TB.

Ja mam 240gb i lubię wrzucić na niego "cięższe" gierce typu zasypany addonami WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jestem przekonany co do tych wymagań. Brałem udział w becie (wiem, Beta!) ale jednak gra niewyobrażalnie zgrzytała i zacinała się nawet przy średnich detalach. A spełniam zalecane wymagania :P Jakoś nie wierzę, żeby w ciągu dwóch miesięcy tak poprawili optymalizację, że gra już będzie swobodnie śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 16:02, Sandwich3000 napisał:

Ubisofcie ucz się :D

Unity nie dość, że wygląda lepiej od Evolve, to jeszcze w grze Ubi dzieje się znacznie więcej na ekranie niż tutaj.
Ale tak, "słaba optymalizacja" hurr durr. Już widzę, jakby działało Evolve, gdyby miało wyświetlać tysiące NPC na ekranie i miało otwartą mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii dysków SSD/HDD - ja osobiście preferuję combo 3 dysków.
Mały SSD [50-80] na system i ewentualnie aktualnie pobierane pliki do posortowania [takie standardowe tymczasówki], większy SSD [200-300] na gry sieciowe [mmo głównie], standardowy HDD na inne gry, głównie SP oraz standardowe magazynowanie audio/video/dokumenty/obrazy.

Finansowo wychodzi to drożej, bo to jednak combo 2x SSD, ale w praktyce sprawdza się bardzo dobrze.
Dysk systemowy SSD o pojemności 80 GB+ to świetna rzecz przy obróbce audio/video [domowej rzecz jasna, bo do takiej full profesjonalnej gdzie trzeba np obrobić plik o wielkości docelowej 30-40gb w kompresji bezstratnej to już się kłania SSD 200-300+ dla spokojnej pracy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować