Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of the Storm otrzyma dziś rozgrywki rankingowe

16 postów w tym temacie

Ja to nadal jestem ciekaw jakie zmiany Blizzard szykuje jeśli chodzi o poszczególne postacie... No i nowa mapa też prezentuje się naprawdę ciekawie. Co do gier rankingowych to wielu graczy ma problem nie tyle co z samym dobiciem do 30-tego poziomu co z zebraniem 10 postaci. Sam na dzień dzisiejszy mam kupionych ich siedem, trzy musiałbym dokupić, a też nie wiem czy warto jest kupować je tylko i wyłącznie w postaci zapychaczy i tylko po to, aby zagrać gry rankingowe.

Mam także nadzieję, że jednak Blizzard postanowi w Heroes of the Storm wprowdzić ligi i dywizje i poprawią sytuację z powracaniem do gier. Bo raczej czekać pół godziny po losowym rozłączeniu z serwerem tylko po to, aby zobaczyć napis "Przegrana!" to mało kto chciałby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> graczy ma problem nie tyle co z samym dobiciem do 30-tego poziomu co z zebraniem 10 postaci.
> Sam na dzień dzisiejszy mam kupionych ich siedem, trzy musiałbym dokupić, a też nie wiem
Też mam siedem i żeby dokupić trzy postacie po 2000golda nie jest dla mnie żadnym problemem - może to po prostu działanie blizzarda na niecierpliwych klientów aby pozbawić ich kilku euro.

> Mam także nadzieję, że jednak Blizzard postanowi w Heroes of the Storm wprowdzić ligi
> i dywizje i poprawią sytuację z powracaniem do gier. Bo raczej czekać pół godziny po
> losowym rozłączeniu z serwerem tylko po to, aby zobaczyć napis "Przegrana!" to mało kto
> chciałby :)
Wszystko zależy od procesora na pentiumie faktycznie zabiera to więcej czasu niż trwa mecz, ale z i3 jest o wiele lepiej a przy i5 zajmuje to najwyżej 30 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam i5 i po tyle czekam... ;)

To głównie problem tego, że najprawodopodobniej hots nie jest jeszcze do końca dostosowany do tego, jak powinno się do takiej gry wracać, bo przypomina to co najmniej możliwość do powrotu stanu meczowego w Starcraft 2 z replaya. Dodatkowo pojawiają się dziwne problemy z wywalaniem samej gry lub ostrzeżeniami o wyłączeniu z gry za bezczynność, gdzie wraz z innymi graczami jesteśmy pod Nexusem przeciwnika i kończymy grę ;)

Najwyraźniej są to błędy alphy i mam nadzieję, że w becie zostaną one wszystkie wyrównane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2015 o 12:46, B1SH0P napisał:

Blizz chyba jeszcze nie mówił nic o otwartej becie.


Wydaję mi się, że gdzieś już parę miesięcy temu czytałem, że jest zapowiedziana na styczeń, chyba że coś mi się uroiło, albo przesunęli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dzis rusza zamknięta beta, o otwartej jeszcze nic nie wiadomo, ale nie sadze zeby
> pojawila sie przed tegorocznym Blizzconem (3/4 kwartal).
Na 3 kwartał to ja bym obstawiał premierę gry. beta otwarta prawdopodobnie będzie ok 1-2 przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 15:10, saborcat-14 napisał:

Na 3 kwartał to ja bym obstawiał premierę gry. beta otwarta prawdopodobnie będzie ok
1-2 przed premierą.


O ja panie Blizzarda nie znasz, powiem tyle... Soon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie mówili o zamkniętej becie :)

Co do otwartej bety to też myślę, że gdzieś koło Blizzconu 2015 będą te informacje podane podobnie jak miało to miejsce w przypadku Hearthstone''a. Bo jednak jeszcze zostaną udostępnione nowe mapy (jedna podziemna, druga z motywami z Diablo), planowani są nowi championi (np. pojawił się pierwszy model Krzyżowca z DIII: Reaper of Souls) no i muszą dograć rankedy drużynowe. Tak więc sporo pracy ich jeszcze czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować