Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcom Dying Light niestraszne Dead Island 2

6 postów w tym temacie

Zgadzam się z Maciejem Binkowskim, również nie wydaje mi się, żeby Dead Island 2, było jakimś zagrożeniem dla Dying Light.
Po pierwsze są to jednak różne gry, prezentujące odmienne style rozgrywki, o różnych stylistykach.
Chociaż obie gry są o zabijaniu zombie.
Po drugie, Dying Light wychodząc jako pierwsza, może zgarnąć więcej spragnionych zabijania zombie graczy.
Ponadto, jeżeli Dying Light przypadnie do gustu graczom, może nawet negatywnie wpłynąć na powodzenie Dead Island 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech już tak nie powtarza o tym bieganiu, bo to bieganie jest akurat słabe.

"Nie musicie mi ufać - zagrajcie i przekonajcie się". No, tylko żeby się przekonać, muszę zapłacić :P

Ja osobiście czekam na bundlowego Dying Light, a sam ze znajomym zaopatrujemy się w Dead Island 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Nie musicie mi jednak ufać - zagrajcie i przekonajcie się na własnej skórze."

Jak ja nienawidzę takiej gadki!

Jak mam zagrać i przekonać się na własnej skórze, skoro nie ma dema? Aaaa już wiem, mam kupić, wydając ponad 100 zł i mieć nadzieję, że będzie fajnie...

OK, kupię, przekonam się, ale jak mi się nie spodoba to oddacie mi kasę? Jasne, że nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się przekonać... jeśli wydadzą to jak w DI:Riptide, zaraz po premierze w CD Action :D Za bardzo się sparzyłem na Dead Island by się napalać na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować