Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft otrzymał nowe opcje anti-aliasingu oraz integrację z Twitterem

18 postów w tym temacie

I mam szczerą nadzieje, że w tym dodatku latania w ogóle nie dodadzą.

Po pierwsze, zniszczyłoby to klimat zwiedzania.
Po drugie, znów silniejszy gracze gnębiliby słabszych, a potem uciekaliby latającymi wierzchowcami jakby przybyła odsiecz.
Po trzecie, jest tyle punktów transportujących gracza, że naprawdę latanie jest w ogóle nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu wiedziałem, że jak wprowadzili latanie w Azeroth to powstaną jakieś sprzeczności, skoro można latać w Azeroth, to powinno dać się wszędzie latać... że co, że niby teraz Mounty zapomniały jak się lata? Dla mnie to jest kontrowersyjny temat, bo nie widzę logicznego (dla świata WoW) wytłumaczenia, to nie jest po "WoW-emu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz jak to już 6.1 jest na serwerach live? Logowałem się przed chwilą do gry i dalej jest 6.0.3. Proszę o poprawę treści tego newsa, bo nie tyle wprowadza w błąd, co kłamie, że to co jest opisane zostało już wprowadzone do świata. Patch 6.1 planowany jest na lutego, a te informacje podane w newsie, że "niby już są" to wyciek jednego z buildów z serwera PTR na którym nie ma nawet jeszcze tego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zaraz, zaraz jak to już 6.1 jest na serwerach live? Logowałem się przed chwilą do gry
> i dalej jest 6.0.3. Proszę o poprawę treści tego newsa, bo nie tyle wprowadza w błąd,
> co kłamie, że to co jest opisane zostało już wprowadzone do świata. Patch 6.1 planowany
> jest na lutego, a te informacje podane w newsie, że "niby już są" to wyciek jednego z
> buildów z serwera PTR na którym nie ma nawet jeszcze tego patcha.

Faktycznie, masz rację. Mój błąd, myślałem, że to już dostępne dla wszystkich. Poprawione. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I mam szczerą nadzieje, że w tym dodatku latania w ogóle nie dodadzą.
>
> Po pierwsze, zniszczyłoby to klimat zwiedzania.
> Po drugie, znów silniejszy gracze gnębiliby słabszych, a potem uciekaliby latającymi
> wierzchowcami jakby przybyła odsiecz.
> Po trzecie, jest tyle punktów transportujących gracza, że naprawdę latanie jest w ogóle
> nie potrzebne.
Zgadzam się, pamiętam jak expiłem swojego maga w ally i horda na BL''u cisnęła a gdy przybyłem 90 lvlami (jeszcze na pandarii to było) z kumplem to na fly mounta i uciekali gdzie pieprz rośnie.

@TigerXP W northend to jeszcze pół biedy bo tam dostać sie chociażby do Argent Tourment czy Icecrown bez latacza ciężko ale Azeroth? Po co to komu, rozumiem był kataklizm ale nie ma tam nie wiadomo jakich gór i rozpadlin których nie da się na piechote ominąć ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do poprawek newsa:
MSAA w WoWie już było (to standardowe AA z tamtego okresu, gdy gra powstawała), zostało skasowane w którymś patchu i obecnie wraca. Zostało zastąpione CMAA. HBAO+ to z kolei nie metoda AA, to zupełnie coś innego - Ambient Oclusion.
http://us.battle.net/wow/en/blog/15936285/engineer%E2%80%99s-workshop-engine-evolution-in-warlords-of-draenor-9-17-2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 14:45, Henrar napisał:

MSAA w WoWie już było (to standardowe AA z tamtego okresu, gdy gra powstawała), zostało
skasowane w którymś patchu i obecnie wraca.


Jeśli się nie mylę, to MSAA zostało usunięte w momencie wprowadzenia dodatku (i w jego becie oczywiście). Wraca więc po w sumie niedługim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na latanie, całe to jeżdżenie na początku jest spoko, klimatycznie i w ogóle. Ale sądzę, że od 100lvl mogliby udostępnić opcję latania. Tym bardziej, że maksymalny level wbija się w Nagrandzie, czyli ma się już zwiedzone przynajmniej 3 inne krainy. A w jednej każda z frakcji nie ma czego szukać, więc nie ma nawet czego zabijać skoro już wszystko zobaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie, jak można robić daily bez latania. :o

Mam nadzieję że kiedy dadzą ten dodatek za darmo, będzie już można zrobić użytek z fruwajek. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 17:20, Kadaj napisał:

Nie wyobrażam sobie, jak można robić daily bez latania. :o


Wyobraź sobie teraz, że liczba daily została zredukowana do minimum, w przypadku większości nawet nie musisz się ruszać z garnizonu. Wiem, straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wyobrażam sobie, jak można robić daily bez latania. :o
>
> Mam nadzieję że kiedy dadzą ten dodatek za darmo, będzie już można zrobić użytek z fruwajek.
> ;p

A jakie daily chcesz robic? Fishing czy apexy? tyle ich jest ze pol dnia bedziesz robil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 18:25, Shinigami napisał:

Wyobraź sobie teraz, że liczba daily została zredukowana do minimum, w przypadku większości
nawet nie musisz się ruszać z garnizonu. Wiem, straszne.


Najśmieszniejsze są te osoby,które całą Pandarie prosiły, aby wywalić to badziewie z gry, a po premierze proszą o ich powrót "bo nie ma co robić". Vox populi vox Dei. IMO sam bym nie pogardził większą ilością daily w WoD, bo przynajmniej nie grzałbym tyłka całymi dniami na linii garnizon-ashran. No, ale dzięki temu mogę pokończyć zaległe repki i kupić kilka fajnych wierzchowców. Yayyy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi daily to Blizz poszedł w totalnie drugą stronę. Zamiast zrobić mniejszą ilość daily (podobne do tych z pand), to zrobili ze 3-5 daily, które są chorym grindem (nie licząc tych z inna). Sorry, ale zadania typu "idź zabij 100 mabków -> wróć do garnizonu" są poronione.

Ja byłem zwolennikiem daily. Te z Pandarii bardzo mi się podobały, bo ukrywały grind w zadaniach.
Moim zdaniem daily powinny wyglądać tak: 0 itemów do ubierania postaci (pod ilvl). Jakieś itemy do transmoga, zabawki, pety, mounty, recepty na itemki nie pod progres/pvp, followersi itp.
Nie rozumiem dlaczego Blizz coś takiego zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować