Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dying Light - zamów grę w nowej, niższej cenie w sklepie gram.pl!

29 postów w tym temacie

gram.pl

Obniżamy cenę na grę Dying Light, która jest dostępna w przedsprzedaży w sklepie gram.pl na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Produkcja ukaże się 30 stycznia w polskiej lub angielskiej wersji językowej (do wyboru).

Przeczytaj cały tekst "Dying Light - zamów grę w nowej, niższej cenie w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy preordery złożone w grudniu, pomniejszone o wartość edycji przedpremierowej (koszulki + DLC) również zostaną pomniejszone o równowartość obecnej obniżki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy preordery złożone w grudniu, pomniejszone o wartość edycji przedpremierowej (koszulki
> + DLC) również zostaną pomniejszone o równowartość obecnej obniżki ?

Oczywiście :) Do końca lutego ważne są klucze kodów rabatowych dodawanych do koszulek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście :) Do końca lutego ważne są klucze kodów rabatowych dodawanych do koszulek
> :)

O.K. tylko nie do końca jestem pewny, czy się dobrze zrozumieliśmy ;)

Pytam dlatego, ponieważ nie widzę zmiany wartości mojego zamówienia, na moim koncie.
W grudniu kupiłem edycję przedpremierową z koszulką + DLC.
Potem złożyłem peorder na Dying Light używając kodu rabatowego i rabat dostałem, ale teraz po Waszej obniżce ceny podstawowej, pytam czy powinienem się spodziewać ponownej obniżki ?
Wiem, że kwota nie jest duża, ale dla zasady, jak wszyscy to wszyscy, babcia też ;)

224 - 19,90 = 204,10 + 3,99 = 208,09 i właśnie tyle cały czas widnieje na moim koncie, przy zamówieniu

Według nowej ceny powinno być 219,90 - 19,90 = 200 + 3,99 = 203,99

Tak jak pisałem wcześniej, różnica nie duża, jednak czy przy płatności za kilka dni będzie niższa cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co Wy tak tą grę przeceniacie, dajecie bonusy itd. Zaczynam się bać.

O samą grę się nie martwię, widziałem rozgrywkę podczas prezentacji na Twitch.tv, chłopaków z Techlandu i wygląda dobrze.
Bonusy dają, żeby sprzedaż była większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie pytanie czy można złożyć zamówienie 2w1 czyli Dying Light i edycja z koszulką z dostawą do domu czy będzie wtedy uwzględniona zniżka przedpremierowa?
W ten sposób najbardziej by mi pasowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze mam takie pytanie czy można złożyć zamówienie 2w1 czyli Dying Light i edycja
> z koszulką z dostawą do domu czy będzie wtedy uwzględniona zniżka przedpremierowa?
> W ten sposób najbardziej by mi pasowało ;)

Nie wiem czy tak można, ponieważ kod zniżkowy na DL jest do pobrania po zapłaceniu za edycję przedpremierową.
Dopiero wtedy można złożyć zamówienie na DL i użyć kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze mam takie pytanie czy można złożyć zamówienie 2w1 czyli Dying Light i edycja
> z koszulką z dostawą do domu czy będzie wtedy uwzględniona zniżka przedpremierowa?
> W ten sposób najbardziej by mi pasowało ;)

Raczej coś takiego: zamawiasz przedpremierową wersję, wybierasz metodę płatności i dostawy - opłacasz. Po zaksięgowaniu pieniążków, koszulka zostaje wysłana a w szczegółach zamówienia będzie widniał kod rabatowy. Następnie kupujesz właściwą grę z rabatem ;)

Podsumowując, otrzymujesz: grę, koszulkę, podkładkę, DLC, rabat. Pamiętaj, że np. ilość podkładek jest ograniczona – decyduje kolejność realizacji zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i lipa edycja kolekcjonerska zamówiona i opłacona w grudniu a dzisiaj dostałem mejla ze anulowali moje zamówienie z braku ilości towaru. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 16:05, Hrubcio napisał:

No i lipa edycja kolekcjonerska zamówiona i opłacona w grudniu a dzisiaj dostałem mejla
ze anulowali moje zamówienie z braku ilości towaru. :( :( :(


Szkoda :( W zamian pozostaje taki fajny zestaw ;): http://sklep.gram.pl/pc/dying-light-edycja-przedpremierowa-rozmiar-koszulki-xl.shtml + http://sklep.gram.pl/pc/dying-light.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować