Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na PC znów opóźnione! Rockstar ujawnia wymagania sprzętowe

134 postów w tym temacie

<troll on>Na szczęście mi się już ta gra znudziła. Ale szkoda że odgrzewany kotlet zostanie znów przesunięty. :D <troll off> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

65GB ? ... Marzec .... dobra... trudno... dobrze, że piszą, już wiem, że GTAV nie zagości na moim dysku. Albo przestaną pakować super-duper uber wielkich tekstur do gier, albo w ogóle przestanę grać, boi mam na to alergię. Zapychacze robią, żeby po ostatniej katastrofie ludzie kupowali dyski idące w terabajty. Walić to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie olewają graczy PC, a potem będą narzekać, że wersja na PC sprzedała się najgorzej. Tak to jest jak przekłada się po raz kolejny grę, w którą już każdy może zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne wymagania nawet mój laptop wesoło macha kablem od zasilacza. Przełożenie premiery dużo da np. w moim przypadku szanse zdania sesji wzrosły dwukrotnie. Jedyny wymagany upgrade to HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zmieszczę się w minimalnych i może coś na kształt średnich mi pójdzie. Chodź co to za zabawa jak wszystko jest brzydkie. Szkoda, że przesunęli premierę. Jak zwykle konsole najważniejsze a wszystko chodzi tam najgorzej wtf rockstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha! Niech tylko potem nie płaczą na słabą sprzedaż i piractwo. SAMI to tego doprowadzają kolejnymi przesuwaniami premier. Mojej kasy nie zobaczą, mimo ze juz na steam mam odłożone odpowiednie środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 16:48, apollo napisał:

bbbaHAHAhaHaHhaHAhaHAHaHAHAHAA.


Za tego typu komentarze będą szły warny, bo to ani nie jest zabawne ani nie jest to komentarz. Więc uprzejmie informuję, że tego typu komentarze nie będą tolerowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować