Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na PC znów opóźnione! Rockstar ujawnia wymagania sprzętowe

134 postów w tym temacie

Do marca powinny mi już dojść bony do empiku, więc spoko :)
W dodatku zostało jeszcze mnóstwo gier do ogrania z ostatnich miesięcy 2014 roku, będzie w co grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 17:16, pawbuk napisał:

Do marca powinny mi już dojść bony do empiku, więc spoko :)
W dodatku zostało jeszcze mnóstwo gier do ogrania z ostatnich miesięcy 2014 roku, będzie
w co grać :)


Będzie a że przełożyli premierę to nie problem, dla mnie zaskoczeniem jest to, że gra mi ruszy na moim laptopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hi hi hi hi hi ]:->
Co do opóźnienia. Kto na nie czekał i sie doczekał ? :D
Co do wymagań. Dają radę i nie są jakieś z kosmosu. Ale te 65 giga na dysku. Bezcenne <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 16:54, Prince_Miki napisał:

Mało z krzesła nie spadłem, gdy zobaczyłem, ile gra potrzebuje miejsca na dysku. Rockstar,
nie pora na żarty, dziś nie ma Prima Aprilis...


A może po prostu trzeba się przyzwyczaić, że wraz z postępem graficznym potrzebna jest wieksza ilość miejsca na dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zapowiadał się zajebisty początek roku :/ Batman AK opóźniony ,Wiedźmin opóźniony teraz gta dobrze że dying light wyjdzie w terminie chodź zapowiada się jako najsłabsze z tych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie terminu premiery nie musi być wcale taką tragedią, jeśli w jego wyniku gra ma być lepiej zoptymalizowana, na co mogą wskazywać wymagania sprzętowe. Cieszę się, że są takie a nie inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony kop w dupę, za przesunięcie premiery spowodowane $$$ z konsol.
Z drugiej strony propsy, że to nie port i optymalizacja jest świetna.
Niech CDP i Ubisoft się uczą.
Boże wszyscy nagle wpadli w panikę jak zobaczyli te 65GB miejsca na dysku. To dużo? Już 5 lat temu kupiłem dysk 1TB i te 65GB to dla mnie pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Wiedzmin 3 zalicza obsuwę to "Bardzo dobrze, bo będzie dopieszczona", "Jestesmy z wami CDP, "Będzie świetna gra"

Gdy GTA V przesuwaja premiere to "jaja sobie robia" , "haha", "hehe"

To takie Polskie.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robią... tyle czekania na port to mi sie w bańce nie mieści :/ Chociaż podane wymagania mi osłodziły trochę gorycz tego newsa, myśle, że nawet w Ultra sie zmieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania to jakiś żart!
.
.
.
.
.
Na moim kompie z 2008 by poszła...
Co do rekomendowanych to mam 650 TI i np. izolacja z 660 w rekomendowanych chodziła w 1080p60fps na ultra ( bez paru rzeczy które tylko mi uprzykrzają rozgrywkę ), a byłoby więcej gdyby nie ogranicznik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLACZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 17:30, Kubson023 napisał:

Oni na serio z tym 65GB na dysku?:D


Na sto procent :) Przy dzisiejszych komputerach i technologi to nie jest znowu aż tak dużo.
Dzisiejszy każdy lepszy laptop ma już praktycznie te 1 TB. Więc tragedii nie ma. Większości na pewno pójdzie i będzie śmigało elegancko :)
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 16:50, Gniewny1j napisał:

Dobrze że mam na to na ps4. Współczuje graczą którzy czekają na ten tytuł na PC ;P


Myślę, że jeśli ktoś naprawdę czekał na ten tytuł to już go ograł na poprzedniej generacji albo na PS4/X0.
Na PC to już raczej formalność i ludzie bardziej czekają na to żeby zobaczyć jak podrasowana zostanie grafika.

I błagam... "graczą"?? Aż oczy bolą :/

A do tych co to płaczą, że 65 GB na dysku... W czasach, gdy dyski są po 1/2 TB to faktycznie te 65 GB to tak wiele? Jeśli oczekujecie dużej rozbudowanej gry, a do tego z super szczegółową grafiką to nie oczekujcie, że będzie ona zajmowała 10 GB... Albo wróćcie do roku 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przeniesienie terminu premiery nie musi być wcale taką tragedią, jeśli w jego wyniku
> gra ma być lepiej zoptymalizowana, na co mogą wskazywać wymagania sprzętowe. Cieszę się,
> że są takie a nie inne :)
Dokładnie, zgadzam się w 100% i liczę na to, że nie będzie takich cyrków jak z GTA4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować