Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na PC znów opóźnione! Rockstar ujawnia wymagania sprzętowe

134 postów w tym temacie

> Hahahahaha! Niech tylko potem nie płaczą na słabą sprzedaż i piractwo. SAMI to tego doprowadzają
> kolejnymi przesuwaniami premier. Mojej kasy nie zobaczą, mimo ze juz na steam mam odłożone
> odpowiednie środki.

Czy to znaczy, że jak premiera gry jest przesuwana, to wszyscy powinni ją spiracić?
Pokrętne "rozumowanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 17:37, Kubson023 napisał:

A tak zapytam z czystej ciekawości ile kosztuje mniej więcej taki pc pod gta 5 chodzi
mi z takimi gadzetmi jak podane na wymaganiach?: p


Hmm, aby nie odchodzić za bardzo od tematu :) Komputerów jest teraz cała masa niczego nie brakuje w kazdym sklepie. Więc na pewno nie będzie to jakiś większy majątek. Zresztą sama nazwa GTA to już warto komputerki podrasować :P a dali nam na to jeszcze troszke czasu więc trzeba wykorzystac :P Suma sumarum nie będą to jakieś wielkie pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 17:38, Snafu napisał:

Nie wyjdzie pewnie więcej jak 2300(części oczywiście nowe, razem z dyskiem, obudową etc)

Tylko żeby R. nie zrobiło tego samego błędu, co z gta 4 jak pamiętam w dniu premiery kupiłem odpaliłem to ręce mi opadły jak zobaczyłem optymalizacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, piszę czysto teoretycznie :P Jeśli faktycznie na takiej konfiguracji GTA V będzie śmigać na wysokich ustawieniach, to będzie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja specjalnie kompa pod GTA5 kupiłem bo myślałem że sobie zagrał w styczniu :( a tu RG zrobiło przesunięcie. Ehhh..Co ja bede robił w ferie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 17:52, Arcling napisał:

Minimalne coś za niskie. Wątpię żeby gra była grywalna na takiej karcie.


Skoro podali więc widocznie jest grywalna, pewnie trzeba wyłączyć wiele efektów graficznych ale myślę, że pójdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 17:56, MisticGohan_MODED napisał:

Coś czuję, że to będzie kolejna wtyczka i beznadziejny start jak z GTA IV xp


Nie kracz lepiej, bo nie mam kasy na modernizacje sprzętu, więc lepiej niech te podane wymagania będą realne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam że na minimalnych jakość będzie i tak lepsza niż na starej generacji a tam szczególnej tragedii nie było. Dwa razy ukończyłem i raka oczu nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować