Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na PC znów opóźnione! Rockstar ujawnia wymagania sprzętowe

134 postów w tym temacie

Z tym GTX 660 w zalecanych to nie wierzę. Pewnie coś pokroju GTX 770 będzie potrzebne do komfortowej gry w wysokich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe dość niskie, może uda mi się odpalić grę na lapku :P Mam nadzieję, że optymalizacja będzie co najmniej tak dobra, jak ta w Max Payne 3. Jeżeli tak, to mogę przeboleć kolejne obsuwy premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 20:13, rosiu30 napisał:

Porażka zero szacunku dla graczy PC...

Jak wyjdzie szrot, brak szacunku. Jak opóźniają, aby szrot nie był. Brak szacunku :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 18:28, Kafar napisał:

Ludzie są albo głupi albo mało pamiętliwi. Wymagania praktycznie w cale nie odzwierciedlają
tego jak wam gra pójdzie. Myslałem że to jest jasne ale widzę że każdy się podnieca wymaganiami.
Przypomnę GTA 4 :D


To ja ci przypomnę kto optymalizuję grę" TWÓRCY MAX PAYNE 3" gdzie optymalizacja była super i nie sądze żeby to spieprzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 20:13, rosiu30 napisał:

Porażka zero szacunku dla graczy PC...


Naprawdę? Po to przekładają premierę by gra była dopracowana i to moim zdaniem jest szacunek względem graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 20:42, Isildur napisał:

Naprawdę? Po to przekładają premierę by gra była dopracowana i to moim zdaniem jest szacunek
względem graczy.

Powiem krótko - popieram w całej rozciągłości. Można mieć zastrzeżenia co do czasu wydania gry - fakt. Pomimo tego jednak trzeba przyznać, że jest to 100 razy lepsze posunięcie od tego Ubisoftu, gdy wydali wybitnie zabugowane i fatalnie zoptymalizowane AC: Unity. To też lepiej dla samego producenta, bo nie będą musieli później wydawać multum patchów i co gorsza - zbierać negatywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 21:10, Prince_Miki napisał:

Powiem krótko - popieram w całej rozciągłości. Można mieć zastrzeżenia co do czasu wydania
gry - fakt. Pomimo tego jednak trzeba przyznać, że jest to 100 razy lepsze posunięcie
od tego Ubisoftu, gdy wydali wybitnie zabugowane i fatalnie zoptymalizowane AC: Unity.
To też lepiej dla samego producenta, bo nie będą musieli później wydawać multum patchów
i co gorsza - zbierać negatywne opinie.


Przypomnij mi - jaki ekstras dostali od Rockstara gracze pecetowi za to, że GTA IV zaczęło być grywalne na blaszakach w okolicach zeszłego roku? Przeprosiny? Trzy patche w pierwszym miesiącu? Bezpłatne DLC? Nie, pałką po kasku przy kolejnej okazji. Serio, zejdźmy z tego Ubisoftu, bo oni przynajmniej wzięli to na klatę i zabrali się do roboty.

A szacunkiem dla graczy na pewno nie jest zapewnianie jednego dnia, że przesunięcie premiery to plotki i "nic o tym nie wiemy", a następnie... opóźnienie jej za dwa dni. To właśnie CDP pokazało, jak się załatwia takie rzeczy i to od nich Rockstar powinien się uczyć. Lekcja pierwsza: jak wiesz, że się nie wyrobisz, ogłoś to wcześniej, zamiast czekać do ostatniej chwili. Lekcja druga: powtórne przesunięcie daty premiery z tego samego powodu to amatorka. ZAWSZE. No chyba, że mówimy o indyczym studiu, które wydaje pierwszą grę. Ale tu chodzi o Rockstar, jednych z największych w branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 21:20, TFClecho napisał:

Przypomnij mi - jaki ekstras dostali od Rockstara gracze pecetowi za to, że GTA IV zaczęło
być grywalne na blaszakach w okolicach zeszłego roku? Przeprosiny? Trzy patche w pierwszym
miesiącu? Bezpłatne DLC? Nie, pałką po kasku przy kolejnej okazji. Serio, zejdźmy z tego
Ubisoftu, bo oni przynajmniej wzięli to na klatę i zabrali się do roboty.


A gdzie jest napisane, że coś dany producent musi dać za darmo?
Druga sprawa nie porównuj Ubisoftu do Rockstara to są dwie różne firmy i bardziej bym ufał Rockstarowi niż firmie Ubisoft, która wydała grę, do której wydała kilka patchy a problemu z płynnością do końca nie rozwiązała i co darmowym DLC zamkną oczy klientom? To jest rozwiązanie?
Każdemu zdarzają się wpadki ale Ubisoftowi coraz częściej bo pędzą do odrywania kuponików.

Dnia 13.01.2015 o 21:20, TFClecho napisał:

A szacunkiem dla graczy na pewno nie jest zapewnianie jednego dnia, że przesunięcie premiery
to plotki i "nic o tym nie wiemy", a następnie... opóźnienie jej za dwa dni./.../


Tak jak kolega napisał: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=98294&pid=67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zaprzeczać, że co do przesunięcia premiery można mieć zastrzeżenia, ale powiedz szczerze - czy wolałbyś nieco opóźnioną, ale za to dopracowaną grę, czy żeby zadebiutowała ona w planowanym terminie, jednak była z wieloma babolami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 21:38, Isildur napisał:

A gdzie jest napisane, że coś dany producent musi dać za darmo?
Druga sprawa nie porównuj Ubisoftu do Rockstara to są dwie różne firmy i bardziej bym
ufał Rockstarowi niż firmie Ubisoft, która wydała grę, do której wydała kilka patchy
a problemu z płynnością do końca nie rozwiązała i co darmowym DLC zamkną oczy klientom?
To jest rozwiązanie?


Rockstar zrobił dokładnie to samo z GTA IV. I w ramach przeprosin gracze otrzymali figę z makiem. Ubisoft zaliczył wpadkę to rozdał za darmo DLC oraz dał pełną wersję innej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierzę jak zobaczę, wszyscy wiemy jak jest zoptymalizowane GTA IV na PC. W wymaganiach na pudełku Pentium IV, a w rzeczywistości na lepszym sprzęcie było niegrywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako zatwardziały PC-towiec wiem że mam 2 lewe ręce jeśli idzie o granie na padzie. Kupno konsoli tylko po to by nie musieć czekać na wersje PC byłoby dla mnie marnowaniem pieniędzy, ponieważ pewnie bardziej bym się przy niej umęczył niż miał przyjemność z rozgrywki. Czekałem na premiere w styczniu ale do marca też poczekam mimo tego, że R* przełożył ją już drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak Wiedzmin 3 zalicza obsuwę to "Bardzo dobrze, bo będzie dopieszczona", "Jestesmy z
> wami CDP, "Będzie świetna gra"
>
> Gdy GTA V przesuwaja premiere to "jaja sobie robia" , "haha", "hehe"
>
> To takie Polskie.... :/
>
>
tiaaaa tylko że akurat CD projekt ma swoją renomę i w to że chcą dopieścić grę akurat im wierzę :P, natomiast Rockstar przesuwając GTA V które jest już na wszystkich platformach oprócz PC samo strzela sobie w stopę, więc nie to jest polskie tylko takie są realia. Ale w sumie i tak mam to w nosie :D bo przechodzę właśnie GTA V na PS4 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować