Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs! Wygraj konsolę PlayStation 4 w edycji 20th Anniversary!

81 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2015 o 13:57, zubeman napisał:

Drażliwe pytanie, patrząc na wiele już zamieszczonych prac: jak wygląda kwestia praw
autorskich do muzyki? Czy użycie utworu xyz nie spowoduje, że już w przedbiegach odpadamy
z szansy na nagrodę (wszak możemy zyskać nagrodę potencjalnie dzięki zamieszczonej muzyce)?


Jeżeli filmik nie zostanie zbanowany przez serwis youtube - może brać udział w konkursie. :)

Heniowaty66 --> Każde Twoje kolejne zgłoszenie "nadpisuje" poprzednie :) Tak było w poprzednich konkursach gramowych, więc i w tym przypadku nie chcemy tego zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> Jeżeli filmik nie zostanie zbanowany przez serwis youtube - może brać udział w konkursie.
> :)
>
> Heniowaty66 --> Każde Twoje kolejne zgłoszenie "nadpisuje" poprzednie :) Tak było
> w poprzednich konkursach gramowych, więc i w tym przypadku nie chcemy tego zmieniać.
To można użyć muzyki np. Taylor Swift? Jeżeli youtube wykryje ją, ale filmik będzie do odtworzenia, to praca mimo to bierze udział, zgadza się?

[M - AK]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli filmik nie zostanie zbanowany przez serwis youtube - może brać udział w konkursie.
> :)
>
> Heniowaty66 --> Każde Twoje kolejne zgłoszenie "nadpisuje" poprzednie :) Tak było
> w poprzednich konkursach gramowych, więc i w tym przypadku nie chcemy tego zmieniać.
Jeszcze jedno pytanie... Czy w mailu trzeba oprócz linka, napisać swoje dane adresowe oraz nick z gram.pl?

[M - AK - tnij cytaty proszę.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można dodać kilka filmów? (W regulaminie nic o tym nie ma, ale pytam się dla pewności)
Jaką mogę mieć pewność, że mój film jest brany pod uwagę? Nie dostałem żadnej wiadomości zwrotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w filmiku mogą wystąpić osoby, które nie są osobą zgłaszającą pracę? W sensie czy na moim filmiku mogą wystąpić osoby, które się zdeklarowały że mi pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy w filmiku mogą wystąpić osoby, które nie są osobą zgłaszającą pracę? W sensie czy
> na moim filmiku mogą wystąpić osoby, które się zdeklarowały że mi pomogą?

Oczywiście, że mogą. To ma być reklama marki PlayStation, a nie coś pod tytułem "Ty i Twoje PlayStation" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy w filmiku mogą wystąpić osoby, które nie są osobą zgłaszającą pracę? W sensie czy
> na moim filmiku mogą wystąpić osoby, które się zdeklarowały że mi pomogą?

Również mnie ciekawi ta kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo filmów na miniatrukach ma 31 sekund ( w tym i mój) a jak się na niego kliknie to ma 30 sekund. Ja w moim programie zrobiłem film na równo 30 sekund.

Z innej beczki, bardzo dużo filmów łamie prawa autorskie. Czy takie filmy są od razu odrzucane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DominoRAY -> Jeśli filmik nie został zbanowany przez YouTube może brać udział w konkursie.

andrzej7271 -> Filmy mogą mieć max. 30 sekund. Odstępstwem od tego jest tylko dodatkowa klatka, którą youtube czasami dodaje przy wgrywaniu filmu na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie. Zarówno ja, jak i mój przyjaciel chcemy zgłosić pracę. Każdy z nas ma osobny pomysł, filmik, lecz mamy chyba 2 aktorów, którzy grają w jednym jak i drugim filmiku. Czy w takim przypadku: że zgłaszamy prace ze swoich, różnych kont, ale mamy niektórych tych samych aktórów, możemy zgłosić obie prace do konkursu?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować