Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs! Wygraj konsolę PlayStation 4 w edycji 20th Anniversary!

81 postów w tym temacie

Litości, dopiero co zakończył się termin przysyłania prac, a Wy już pytacie się kiedy można spodziewać się wyników. W regulaminie jest napisane bodajże o 7 dniach roboczych, czyli najpóźniej w środę przyszłego tygodnia otrzymamy wyniki. Tego się trzymajmy, a jak będą wcześniej to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gram za ten konkurs, super się przy nim bawiłem ;] Kiedy wyniki? Czy wysyłaliście jakiś mail potwierdzający odebranie zgłoszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 11:13, PitBullRaz napisał:

Czy problemem jest fakt, że wysłałem pracę z innego konta mailowego niż to na którym
mam założone konto gram.pl ?

W regulaminie nie pisze nic o tym by udział mogli brać tylko użykownicy portalu. Sądzę więc że tkompletnie bez znaczenia ;]
Niie pisze też nic o deadlinie na wyniki. Tyle że do 31 stycznia można wnieść reklamację... więęęęc do końca tygodnia coś będziemy wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2015 o 13:00, Spiacy_w_szafie napisał:

Niie pisze też nic o deadlinie na wyniki. Tyle że do 31 stycznia można wnieść reklamację...
więęęęc do końca tygodnia coś będziemy wiedzieć?


"owygranej Uczestnicy poinformowani zostaną przez Organizatora drogą e-mailową najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od daty rozstrzygnięcia całego Konkursu"
to raczej ta część regulaminu mówi o wynikach. Tak też odpisali na facebooku - do 7 dni :) Czyli pewnie w środę co w sumie nie dziwne bo filmów jest mnóstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Youtube od lat używa systemu content id, system wyłapuje jakich treści używamy w naszych filmach i wysyła informację czy wolno nam korzystać z danego materiału oraz jakie będą tego konsekwencje. Obecnie można używać w zasadzie wszystkiego - wystarczy zaakceptować prawa autorskie do danego materiału i zgodzić się na fakt, że koło naszego filmu mogą pojawić się reklamy które będą generować dochód danemu twórcy.
Jeśli użyjemy bezwiednie materiału chronionego ściśle youtube zablokuje film i wyśle informację o wykorzystaniu niedozwolonych treści.

Sprawdzajmy informacje które podajemy publicznie zamiast cisnąc ciemnotę na pałę. [No chyba, ze to wszechobecna, gramowa paranoja która wszędzie widzi piractwo, złodziejstwo i ciężki kryminał - wtedy pozostaje tylko zapisać się do ZAIKSu]

P.S.
Na zdjęciu przykład informacji o użyciu treści strony trzeciej.

20150122230440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ty nie wprowadzaj ludzi w błąd. Content ID działa bardzo wybiórczo i jest znanych wiele przypadków (wygoogluj sobie jak chcesz), gdy mimo akceptacji i tak odrzuca materiał/usuwa dźwięk. Żeby było śmieszniej, jeżeli robisz montaż z poziomu WMM i eksportujesz bezpośrednio na YT, to robi to o wiele szybciej, bo dostaje info bezpośrednio z tagów. Także przykro mi bardzo, ale mylisz się. Dodatkowo, duże znaczenie ma też, jak konkretny wydawca podchodzi do tego, jedni masowo wysyłają żądania o usunięcie materiału (Uniwersal, WB, Sony), a inni (EMI) już mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymałeś się jednak w poprzedniej epoce. Mam na swoim kanale filmy z contentem wb, universala, wgm. Dodatkowo pisanie bzdur, że użycie cudzego utworu = przestępstwo. Jednak pozostaje jedynie członkostwo w ZAIKSie. Btw content id po to jest, żeby używać treści stron trzecich. To on pilnuje, żeby user się nie pomylił a nie paranoja piractwa i wbijanie się w mentalny ciemnogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 22:29, thelordboxer napisał:

Kiedy zostaną ogłoszone wyniki, w regulamine jest że maksymalnie po 7 dniach, a ja nadal
nie dostałem informacji o moim zwycięstwie :)


Po 7 roboczych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jutro ogłosimy zwycięzcę konkursu, do którego pojedzie limitowana edycja konsoli PS4 :)

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Wybór wcale nie był łatwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować