Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs! Wygraj konsolę PlayStation 4 w edycji 20th Anniversary!

81 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2015 o 19:50, Prince_Miki napisał:

> Witam!
> Czy można używać materiałów z YT? Pozdrawiam
"Swoje filmy umieszczajcie w serwisie YouTube, a linki do nich przesyłajcie do nas
na adres mailowy konkurs@gram.pl."

Jemu raczej chodziło o to, czy może do swojego filmu wszczepić jakieś ujęcie z innego filmu na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witam!
> Czy można używać materiałów z YT? Pozdrawiam
W regulaminie tego nie zakazujemy, ale wolelibyśmy aby było to wasze autorskie nagranie :)

> Czy gdybym wygrał konkurs to czy byłaby możliwość wysłania nagrody do mojego ojca ponieważ aktualnie przebywam poza Polską?

Jeżeli na stałe mieszkasz na terytorium polski to jak najbardziej tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Nie jestem pełnoletni, więc chcę się spytać czy trzeba w jakiś konkretny sposób
> przekazać zgodę mojego rodzica na udział w konkursie.

Takie formalności będziemy załatwiać już z ewentualnym niepełnoletnim zwycięzcą konkursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie taką samą. Ta ma wartość kolekcjonerksą, bo wyprodukowano ją w 12300 egzemplarzach na całym świecie. Zwykłe PS4 będzie tracić na wartości a ta niekoniecznie. Już teraz na Allegro egzemplarze dobijają 6 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji charytatywnej WOśP jest 10 sztuk w tej chwili po jakieś 4000zł i 20 godzin do końca. Fani konsoli naprawdę dużo są w stanie za nią dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do organizatora.

Czy jeżeli stworzyłem pracę konkursową, która u mnie ma 30 sekund , a po wgraniu na Youtube wyświetla 31 sekund , po czym gdy kliknie się play wskakuje na prawidłowe 30 sekund, będzie brana pod uwagę ? Przyczyna nie leży po mojej stronie lecz odtwarzacza Youtube i nie wiem czy uciąć kawałek z przodu pracy czy nie.
Bardzo bym prosił o odpowiedź, gdyż wysłałem taką pracę i nie wiem czy muszę wysyłać jeszcze raz czy nie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do organizatora.
>
> Czy jeżeli stworzyłem pracę konkursową, która u mnie ma 30 sekund , a po wgraniu na Youtube
> wyświetla 31 sekund , po czym gdy kliknie się play wskakuje na prawidłowe 30 sekund,
> będzie brana pod uwagę ? Przyczyna nie leży po mojej stronie lecz odtwarzacza Youtube
> i nie wiem czy uciąć kawałek z przodu pracy czy nie.
> Bardzo bym prosił o odpowiedź, gdyż wysłałem taką pracę i nie wiem czy muszę wysyłać
> jeszcze raz czy nie.
> Pozdrawiam

Jak najbardziej będzie brana pod uwagę. Youtube często konwertując filmy wyświetla 1 klatkę więcej i jeśli czyjś filmik ma idealnie 30 sekund, w odtwarzaczu czasem dzieją się dziwne rzeczy wyświetlając raz 31 a raz 30 sekund. W takim przypadku nie będziemy się czepiać, ale mimo wszystko to jedyna granica błędu na jaką można liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie niepotrzebnie wysłałem w załączeniu do maila kolejnego ze zrzutem ekranu pokazującym długość trwania materiału wg. systemu. No nic przezorny zawsze ubezpieczony :) Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne.

Czytając odpowiedzi, piszecie, że forma filmu jest dowolna (jak technika, jego treść etc - oczywiście zgodna z regulaminem). Aczkolwiek czy będą brane pod uwagę materiały oparte na zdjęciach, wokalach obrobione i animowane w Adobe After Effects lub Adobe Flash?

Czytając regulamin nie natrafiłem na żadną informację na ten temat. Rozumiem, że w teorii mógłbym nakręcić parę sekund filmu i dorobić, obrobić to w wyżej wymienionych programach, lub w ogóle nie filmować, tylko stworzyć animację 2/3D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny sciemniany konkurs o szaraka. wyslalem maila do organizatorów żeby wyjaśnić nieścisłości - nawet nie pofatygowali się z odpowiedzią. oni pewnie wiedzą lepiej (w tym: kto wygra :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 10:36, JZPK napisał:

Pytanie techniczne.

Czytając odpowiedzi, piszecie, że forma filmu jest dowolna (jak technika, jego treść
etc - oczywiście zgodna z regulaminem). Aczkolwiek czy będą brane pod uwagę materiały
oparte na zdjęciach, wokalach obrobione i animowane w Adobe After Effects lub Adobe Flash?


Czytając regulamin nie natrafiłem na żadną informację na ten temat. Rozumiem, że w teorii
mógłbym nakręcić parę sekund filmu i dorobić, obrobić to w wyżej wymienionych programach,
lub w ogóle nie filmować, tylko stworzyć animację 2/3D?


Forma pracy jest dowolna - można stworzyć animację 2D/3D. Czekamy jednak nie na najlepsze, profesjonalne wykonanie, a na najciekawszy pomysł.


asquelt ---> Wystarczy, że zapytasz tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> kolejny sciemniany konkurs o szaraka. wyslalem maila do organizatorów żeby wyjaśnić nieścisłości
> - nawet nie pofatygowali się z odpowiedzią. oni pewnie wiedzą lepiej (w tym: kto wygra
> :/).
dobra, w końcu odpisali, choć zajęło im to 19h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 13:49, asquelt napisał:

dobra, w końcu odpisali, choć zajęło im to 19h :)


Następnym razem zapytaj tutaj :) Szybciej uzyskasz odpowiedź, która być może pomoże też innym. Adres konkurs@gram.pl jest stworzony tylko i wyłącznie do przesyłania prac konkursowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drażliwe pytanie, patrząc na wiele już zamieszczonych prac: jak wygląda kwestia praw autorskich do muzyki? Czy użycie utworu xyz nie spowoduje, że już w przedbiegach odpadamy z szansy na nagrodę (wszak możemy zyskać nagrodę potencjalnie dzięki zamieszczonej muzyce)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować