• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kamilj560

Assasin Creed IV:Black Flag-zacina sie obraz

Pytanie

Witam szanownych kolegów graczy.Mam problem z wyzej wymieniona grą:otóz gra działa normalnie i nagle przy walce np z fortem morskim czy misja np na tym bagnie zacina mi sie obraż ale gra działa dalej,jak próbuj eruszać postacią to sie ona rusza na radarze a obraz jest zcięty.
Cóż to może być?
Mój PC:
I3 3220 3.2 GHZ
GF GTX 650 1GB
8GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.01.2015 o 17:54, kamilj560 napisał:

Witam szanownych kolegów graczy.Mam problem z wyzej wymieniona grą:otóz gra działa normalnie
i nagle przy walce np z fortem morskim czy misja np na tym bagnie zacina mi sie obraż
ale gra działa dalej,jak próbuj eruszać postacią to sie ona rusza na radarze a obraz
jest zcięty.
Cóż to może być?
Mój PC:
I3 3220 3.2 GHZ
GF GTX 650 1GB
8GB RAM

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82456&u=521 spytaj tutaj szybciej Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2015 o 17:54, kamilj560 napisał:

przy walce np z fortem morskim czy misja np na tym bagnie zacina mi sie obraż
ale gra działa dalej


1) Oryginal?

2) Zacina sie tylko w tych miejscach, czy w losowych momentach? Jesli tylko w tych miejscach, to moze byc wina plikow, reinstalka moze pomoc. Jesli w miejscach losowych, szukalbym winy raczej po stronie sprzetu.

3) Inne gry dzialaja normalnie?

4) Wklej DxDiaga w odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podpinam się pod temat, ponieważ jest dokładnie to samo, obraz staje w miejscu, poruszają się jedynie punkty jakby zaznaczone miejsca do zaatakowania, mini mapa działa również normalnie. Zdarza sie to tylko na morzu, na ladzie wszystko w porządku. Specyfikacja komputera; i5 4690k 8gb ram, r9 270x od asusa. Gra oczywiście oryginał aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pobawiłem się w przestawianie grafiki, ustawiłem wszystko na maksymalny poziom, i problem zniknął. Wcześniej użyłem optymalizacji gier w programie AMD gaming evolved i to mogło mi poprzestawiać tak zę spowodowało problem.
P.S. edytowałbym poprzedni post, ale się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować