Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajcie świat Geralta w nowym zwiastunie Wiedźmina 3

31 postów w tym temacie

> już to widziałem zgapic to niesztuka

Chodzi Ci o zwiastun, że zgapiony czy o artykuł? jeśli o artykuł, to brawa dla Ciebie, bo wyobraź sobie, że portale i media są po to by powielać informacje i informować ludzi. Gdyby tak nie było, to o przykładowym zamachu we Francji pisałby tylko jeden portal, a reszta nie, bo to zgapianie. Zastanów się zanim napiszesz kolejną taką głupotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Zaplanowany termin wydania to 19, a nie 17 maja.
>
> Oczywiście, najmocniej przepraszam.

Szczerze, to wolałbym, żeby to Twoja data była poprawna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 10:58, Levario napisał:

Zastanów się zanim napiszesz kolejną taką głupotę :)



Spokojnie bo Ci zylka peknie. I stawiam ze chodzilo mu o zwiastun, ktory nie ma co oszukiwac niczym nowatorskim nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy autorem rysunków nie jest przypadkiem artysta odpowiedzialny za przerywniki filmowe w Call of Juarez:Gunslinger? Widzę tutaj zbyt wiele podobieństw w stylu, by mógł to być przypadek.
Niestety, z bólem serca przyznaję, że nazwiska nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

26 stycznia mija embargo dla dziennikarzy (którzy teraz przez 2 tygodnie ogrywają prolog) i wtedy będziemy mieli wysyp informacji, obrazków i filmów z W3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 klimatu Wiedźmina. Filmik przywodzi raczej na myśl jakieś dark fantasy w świecie Robin Hooda, gdzie dobro musi zawalczyć ze złem. I ten a''la ruski akcent, by ludzie zachodu wiedzieli, że to te biedne kraje ruskie tworzyły grę. Nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nic nie zrozumiałem z tego traileru. Dlaczego ? Nie było napisów i z angielskiego jestem
> noga. :D
>
Tak samo jak ja ale co poradzić ? Pierw pokazują Amerykańcom w angielskiej wersji bo przecież nie pokażą im w polskiej ponieważ to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować