Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajcie świat Geralta w nowym zwiastunie Wiedźmina 3

31 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2015 o 19:14, BigbyPL napisał:

Jakby co to jest już polska wersja zwiastuna : https://www.youtube.com/watch?v=DNvCGGLXkIU

Ale słabe. :P Moim zdaniem znacznie, znacznie słabsze niż angielska wersja. A szkoda, bo wcześniej wszystkie polskie odpowiedniki były wg. mnie lepsze. No, wszystkie poza trailerem "starsza krew", który też był dosyć słaby. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ale słabe. :P Moim zdaniem znacznie, znacznie słabsze niż angielska wersja. A szkoda,
> bo wcześniej wszystkie polskie odpowiedniki były wg. mnie lepsze. No, wszystkie poza
> trailerem "starsza krew", który też był dosyć słaby. :P

Może i tak, ale tym razem wiedźmin jest robiony pod inną publikę więc nie dziwię się że bardziej poszli w "inglisz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 15:47, PrimitiveHuman napisał:

0 klimatu Wiedźmina. Filmik przywodzi raczej na myśl jakieś dark fantasy w świecie Robin
Hooda, gdzie dobro musi zawalczyć ze złem. I ten a''la ruski akcent, by ludzie zachodu
wiedzieli, że to te biedne kraje ruskie tworzyły grę. Nie podoba mi się.


W tym filmiku nie ma za krzyny rosyjskiego akcentu.

A filmik nawet interesujący. Inna perspektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wszystkich Tych którzy znają Geralta wyłącznie z gry zapraszam do książek:) Czas miło upłynie w oczekiwaniu, no i można sporo ciekawych rzeczy się dowiedzieć. Ja już 2 raz czytam i pewnie przeczytam 3 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy razy tą samą książkę jeszcze bym łyknął ale jak patrze na to co się dzieje z W3 to by mi się odechciało patrzeć nawet na okładkę z samym tytułem. Czy jest to tak trudne by dać fajne gamepleye czy pisanie o Skończonej grze jest tylko słowem rzuconym na wiatr. AHH. szkoda już słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 09:57, bart877 napisał:

A wszystkich Tych którzy znają Geralta wyłącznie z gry zapraszam do książek:)


Lepiej nie, bo wtedy odkryją, że Geralt z książki i z gry to zupełnie odmienne światy. Ba, ten w książce nie jest europejskim Bradem Pittem i nie nosi pedalskich ciasnych spodni. Czytelnik odkryje, że w grze nie ma ani nuty słowiańskiego, mrocznego klimatu Sapkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A wszystkich Tych którzy znają Geralta wyłącznie z gry zapraszam do książek:)
>
> Lepiej nie, bo wtedy odkryją, że Geralt z książki i z gry to zupełnie odmienne światy.
> Ba, ten w książce nie jest europejskim Bradem Pittem i nie nosi pedalskich ciasnych spodni.
> Czytelnik odkryje, że w grze nie ma ani nuty słowiańskiego, mrocznego klimatu Sapkowskiego.
>
>
Spadłem z krzesła, tak naprawdę to właśnie gra (pierwsza część) nadała ten mityczny "słowiański" klimat Wiedźminowi, w książkach jest to miszmasz różnych kultur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 17:15, M_Siwy napisał:

Trzy razy tą samą książkę jeszcze bym łyknął ale jak patrze na to co się dzieje z W3
to by mi się odechciało patrzeć nawet na okładkę z samym tytułem. Czy jest to tak trudne
by dać fajne gamepleye czy pisanie o Skończonej grze jest tylko słowem rzuconym na wiatr.
AHH. szkoda już słów.


książka ( a raczej seria opowiadań ) nie ma prawa być porównywana z grą! Jest co prawda gra bardzo czasami na siłę stylizowana na Sapkowskiego, nie wiem czy przypadkiem on sam tam dialogów nie pisał, jednak jest słaba w porównaniu z książką. No ale ma tą jedną przewagę, możesz się wcielić w postać Geralta i trochę pomachać mieczem ;) Co do opóźnienia wydania, mamy to samo zdanie, tutaj słowo rzucone na wiatr było wielokrotnie, i żadne tłumaczenie nt optymalizacji nie pomoże.
Wiedźmin Sapkowskiego , tak jak kolega wyżej pisał jest miszmaszem różnych kultur, bardziej słowiańska jest trylogia Husycka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE. nie ja absolutnie nie porównuje zdechłej gry do, fenomu pisanej książki Wiedźmina, ja tylko wiem że jeśli miałbym teraz przeczytac Książkę to nie mógłbym patrzeć na nią przez to co wyprawia CDP z Wiedźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować