Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nosgoth - w przyszłym tygodniu rozpocznie się faza otwartych betatestów

5 postów w tym temacie

Gra aktualnie ma kilka problemów jak to większość wczesno dostępowych ale jest niesamowicie przyjemna już mam ponad 500 godzin na steamie od czasu alfy, I niestety pseudo fani LoK będą mówić niekorzystnie o tej grze bo "mój lore mój Raziel", kiedy lore jest zgodny w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem jeszcze w czasie zamkniętej bety prawie 6 miesięcy temu i przynajmniej w tamtym czasie gra była miodna pod względem rozgrywki, ale miała SPORO WAD. Fakt, balans pozostawiał wiele do życzenia(toć to ciągle beta ktoś powie, ale bez przesady, panowie z Psyonix o równowadze sił nie słyszeli), sporym problemem w tamtym czasie były wampiry - otóż, jeśli na początku zdobędą przewagę ok 5 zabójstw, to potem mogą sobie skakać do woli po mapie, a i tak wygrają. Również, jeśli okaże się, że twoi przeciwnicy to tzw. premade team, to nie masz kompletnie szans na wygraną. Średnio zgrany stały zespół zniszczy niemal do 0 każdą zbieraninę nawet sporo lepszych graczy.
Niestety, ale już po ok 10 godzinach na liczniku zauważyłem pewną brzydką wadę, która przekreśliła u mnie Nosgoth kompletnie. Otóż, ten tytuł jest podręcznikowym przykładem jak zrobić grę, gdzie gracz płacący jest tym lepszym i jest to bardzo odczuwalne.
Jeśli coś się zmieniło, proszę powiedzieć, bo naprawdę lubię klimaty tego uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować