Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dying Light ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej na PC, Xbox One i PlayStation 4

8 postów w tym temacie

Dzięki za info odnośnie możliwości wyboru angielskiej wersji zamiast dubbingu PL :) mam nadzieję, że napisy też będzie można włączyć w języku angielskim.

Zdarza się, że te dwie rzeczy są w grach na terenie PL niedostępne, przez co trzeba sprowadzać tytuł zza granicy [jak na przykład Diablo 3 w wersji na ps4 było tylko w języku Polskim]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do języka polskiego nic nie mam, anie do napisów. Gra jest polska i obowiązkiem powinien być porządny głos w grze. Polacy jednak lubią czuć się dumni z rodzimych produkcji, a jednak jak cała gra jest PLPL daje sporą satysfakcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Osoby, które nie preferują rodzimego dubbingu, z poziomu gry będą mogli wybrać oryginalną, angielską wersję językową."
Wydaje mi się, że jak osoby to będą mogły ;)

A co do polskiej wersji językowej, to dobrze, że jest taka opcja i dobrze, że jest możliwość jej wyłączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością zagram z polskim dubbingiem, chociaż spodziewałem się samych napisów a tu taka niespodzianka, wiadoma od dawna jeśli ktoś przeglądał sklep steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować