Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Crew bez dodatkowych lokacji, przynajmniej na razie

6 postów w tym temacie

Pograłem trochę i odinstalowałem, całe szczęście że grę dostałem w prezencie razem z kartą bo tak to bym jej nie kupił :) W sumie z 3 tytułów jakie miałem do dyspozycji to TC wydawał się najlepszą opcją, a tu pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z użytkownikiem powyżej. Niestety wielka pomyłka i gra po czasie robi się monotonna. Żałuję, że nie wybrałem Far Cry 4. Mogliby dodać tryb pościgowy może by troszkę urozmaiciło grę, ale na to nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pograłem trochę i odinstalowałem, całe szczęście że grę dostałem w prezencie razem z
> kartą bo tak to bym jej nie kupił :) W sumie z 3 tytułów jakie miałem do dyspozycji to
> TC wydawał się najlepszą opcją, a tu pomyłka.
Ja też miałem do wyboru 3 tytuły dzięki karcie. Niestety wybrałem Unity czego także żałuję, mogłem wziąć Far Cry 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety grę odstawiłem już na stałe, mimo że świat duży to już po paru godzinach nudziła mnie, a powinno być wręcz inaczej bo w innych mniejszych środowiskach spędzam więcej czasu niż w The Crew. Jadąc ulicą i spoglądając za siebie samochody znikają jak w matrixie, a dodatkowo w lusterkach bocznych nie uraczę nic bo są matowe, i sam świat też nie jest dopracowany . Gra która jak dla mnie zapowiadała się wyśmienicie, ale niestety zawiodłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować