Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: Windows 10 ma być najlepszym systemem operacyjnym dla graczy

49 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2015 o 14:29, Arcling napisał:

To porównanie jest coraz mniej trafne, bo systemy po XP nie mają już tak długiego "żywota"
jak tamten.

XP było, jest i będzie anomalią. I tak, miał tragiczną opinię na początku - ludzie mają jednak krótką pamięć bądź zaczynali od SP2 i mieli system w miarę bez błędów i działający płynnie na ówczesnych komputerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows 8.1 jest świetnym systemem. Na 8 nie narzekałem. Dużo lepsza płynność działania i mniejsze zapotrzebowanie na zasoby komputera.I stabilność. Jak narazie moj najstabilniejszy system.
Do tego genialne wyszukiwanie. wciskam jeden klawisz i zaczynam pisać to co chce znaleźć. Cud miód
Osoby narzekające na ten system raczej wogóle z nim nie pracowały.
P.S Osoby co mają piraty nie powinny mieć prawa głosu w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> XP na samym początku miał taką samą opinię jak Vista, dopiero po Service Packach stał
> się dobrym systemem.
> Natomiast 8 IMO to o wiele lepszy system niż 7, z wielu powodów.

Jestem tego samego zdania. Nie bardzo rozumiem ludzi, którzy uparcie stoją za tym, że Win7 jest bezapelacyjnie lepszy niż 8.1. Po skonfigurowaniu Win 8.1 śmiga aż miło popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Windows 8.1 jest świetnym systemem. Na 8 nie narzekałem. Dużo lepsza płynność działania
> i mniejsze zapotrzebowanie na zasoby komputera.I stabilność. Jak narazie moj najstabilniejszy
> system.
> Do tego genialne wyszukiwanie. wciskam jeden klawisz i zaczynam pisać to co chce znaleźć.
> Cud miód
> Osoby narzekające na ten system raczej wogóle z nim nie pracowały.
> P.S Osoby co mają piraty nie powinny mieć prawa głosu w tym temacie.

A kto ma oryginalnego Windowsa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 15:36, Henrar napisał:

XP było, jest i będzie anomalią. I tak, miał tragiczną opinię na początku - ludzie mają
jednak krótką pamięć bądź zaczynali od SP2 i mieli system w miarę bez błędów i działający
płynnie na ówczesnych komputerach.

Też fakt, do tego XP wychodził jeszcze w czasie, gdy większość dostępu do internetu nie miała. To też mocno wpływało na odbiór (wtedy nie miało się np. styczności z opiniami z sieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale leżeli ma być tak jak w Windows 8 i 8.1 to ja dziękuję (nie działają tam starsze gry jak np. Gothic (pierwsze dwie części), pierwsze trzy części GTA, nawet Risen (pierwsza część)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2015 o 15:53, Gosen napisał:

A kto ma oryginalnego Windowsa? :P


Ja mam nawet dwa ;/ ale 7 :) dorzucali za free przy kupnie czegoś tam więc wziąłem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 15:53, Gosen napisał:

A kto ma oryginalnego Windowsa? :P


Zdziwiłbyś się jak wiele osób ma oryginały.
Ja np od Win 95 miałem oryginalne OEMy, a w przypadku Win 7 kupiłem normalne wydanie pudełkowe bo piracenie nawet OSa uważam za po prostu złodziejstwo.

Inna sprawa, że na Twoim miejscu nie wychylałbym się z takimi tekstami. Na tym forum piratów bardzo się nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 15:53, Gosen napisał:

A kto ma oryginalnego Windowsa? :P

Wbrew pozorom wielu ludzi. To nie jest jakiś mega uber hiper wydatek...

Co do systemów. Miast robić nowy nie lepiej udoskonalać to co już jest ?. Czy mi się wydaje, czy te systemy to co raz to szybciej wychodzą ?. Kiedy Win 8 miał premierę bo nie pamiętam ale wydaje mi się jakby to było wczoraj ;/
Pod koniec 2011 roku przesiadłem się na win 7 (64 bit) i jakoś nie narzekam.
Kto wie może kiedyś wskoczę [a raczej kiedyś tak] na win 8.1

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wbrew pozorom wielu ludzi. To nie jest jakiś mega uber hiper wydatek...
>
> Co do systemów. Miast robić nowy nie lepiej udoskonalać to co już jest ?.

udoskonalać za darmo, a na czym zarobią ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze, ale leżeli ma być tak jak w Windows 8 i 8.1 to ja dziękuję (nie działają tam
> starsze gry jak np. Gothic (pierwsze dwie części), pierwsze trzy części GTA, nawet Risen
> (pierwsza część)).
Działają wszystkie więc nie wiem z czym masz problem. Fakt przy gothicu musiałem zainstalować coś ale i tak śmigał aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 22:21, Citkowsky napisał:

Korzystam z Win 7 i nie mam w planach przesiadki na nic nowszego bo i po co skoro wszystko co chcę to działa.


Wsparcie się skończy, aktualizacje bedą traktowane po macoszemu, do tego znając MS nowe biblioteki będą dostepne tylko pod W10, mają narzędzia żeby wszystkich graczy, prędzej czy później zmusić do przesiadki. Szczególnie, że jak widać chcą reklamować ten system jako idealny dla gier. Cóż, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 22:53, Shinigami napisał:

czy później zmusić do przesiadki. Szczególnie, że jak widać chcą reklamować ten system
jako idealny dla gier. Cóż, zobaczymy.


Sęk w tym, że już nie jestem graczem. A już na pewno nie graczem komputerowym. PS4 stoi na biurku a moje pecetowe granie ogranicza się do multi Call Of Duty 4: Modern Warfare. Nie powinno być źle.

Na drugim laptopie mam poczciwego XPka i również nie zamierzam go zamieniać na nic nowszego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować