Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Od dziś w ramach Games with Gold można pobrać darmowego Wiedźmina 2

15 postów w tym temacie

Jakoś nie widzę wielkiego szału ;)

A co do newsa.
Ani w piwnicy nie siedziałem, w gry grałem, ale w Wiedźmina 2 nie grałem.
Powiem więcej, nie mam zamiaru grać.
Nie mam nic przeciwko Wiedźminowi, ani 1 ani 2 ani również 3, ale to nie moja bajka.
Dlatego informuję, że nie wszyscy grali i nie wszyscy pewnie zagrają :))

Powodzenia życzę Wiedźminowi 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat kiedy skończył mi się gold, a wszystkie konsolowe erpegi jakie mam molestowałem po kilkaset godzin, mimo wtórności wielu z nich. Chyba musze być nienormalny żeby wbijać wszystkie achievementy w japońskich rpg''ach (a nawet nie lubię azjatyckich gier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... i wszystko byloby cacy, gdyby nie ten drobny fakt, ze serwery Marketplace leza plackiem juz od rana. Jedyne, co obecnie mozna pobrac w ramach Games with Gold to wrzody na zołądku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Akurat kiedy skończył mi się gold, a wszystkie konsolowe erpegi jakie mam molestowałem
> po kilkaset godzin, mimo wtórności wielu z nich. Chyba musze być nienormalny żeby wbijać...

No przez fakt, że na androida zkolei jest mało gier rpg, tylko remakei pc i konsol, zacząłem grać w finale. Na chomikuj znalazłem wersję polską na psx i od razu przeszłedłem finala VII. Ciekaw jestem jak odświeżą mu grafę, gdy wyjdzie na sklep google. W wersji emu epsxe i final 7 nic się nie tnie (bo jak 4MB ram ma się ciąć). Ale jak można stworzyć grę, której totalne przejście zajmuje 150 godzin. Omnislasha zdobywałem łącznie około 18 godzin (może za wcześnie go robiłem), współczuję totalnym konsolowcom, co mogli zrobić w kilku punktach zapis, teraz na emu zapisujemy stan gry na dwa możliwe sposoby.
Jak to ma się do wiedźmina? No czekam na porządną androidowską grę jak na epsxe. Ale jeszcze poczekam. Wiedźmin dwa rozczarował mnie, bo na moim lapku z intel hd musiałem przechodzić krakena w rozdziałce 320x 240(200 coś z 320) inaczej gra wywalała do pulpitu. Jak w Wiedźminie 3 poprawiliby silnik, aby nie miał tak ciężkich wymagań, coś na wzorzec Mass Effecta, co nie ciął się na słabych kompach, to byłbym wdzięczny. Nawet kupiłbym oryginała, bo mam 1nkę, a dwójkę ściagnąłem z torrenta, tylko dla zobaczenia czy mi pójdzie i przechodziłem w rozdziałkach 640 i 320.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 01:29, Dariusz1234569 napisał:

Na chomikuj znalazłem wersję polską na psx i od razu przeszłedłem finala VII.

/.../

Dnia 17.01.2015 o 01:29, Dariusz1234569 napisał:

a dwójkę ściagnąłem z torrenta, tylko dla zobaczenia czy mi pójdzie i przechodziłem w rozdziałkach 640 i 320.


BAN za piractwo. Żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to?! Przecież to Polska gra! Trzeba w nią grać bo... Jest polska!
Niestety dziwne przekonanie u nas panuje, że skoro to polska gra to tym bardziej musisz zagrać. Grałem tylko w jedynkę i to dopiero jak była niedawno w sporej promocji na CDP. Ale jakoś w piwnicy nie siedziałem, więc powinniście sobie darować takie teksty. Gra jak gra, owszem, dobra ale to nie znaczy że każdemu musi się podobać i nie każdy ma ochotę w to zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ugadali się, że dadzą grę za darmo na miesiąc przed premierą 3, żeby zachęcić nieprzekonanych do kupna DG. Plan dobry, gdyby nie to, że potem przesunęli premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że to pytanie może głupio zabrzmieć i zapewne będą hejty,no ale cóż...Chodzi o to ,że założyłem dzisiaj konto XBOX LIVE GOLD i nie mam zielonego pojęcia,jak się pobiera te darmowe gry,które dodają do konta GOLD.Trzeba je pobierać z str. internetowej,czy przez XBOX''A ? bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 19:27, kapixxx napisał:

Wiem,że to pytanie może głupio zabrzmieć i zapewne będą hejty,no ale cóż...Chodzi o to
,że założyłem dzisiaj konto XBOX LIVE GOLD i nie mam zielonego pojęcia,jak się pobiera
te darmowe gry,które dodają do konta GOLD.Trzeba je pobierać z str. internetowej,czy
przez XBOX''A ? bardzo proszę o odpowiedź.


Najlepiej ze strony głównej dashboarda po zalogowaniu się, w jednym z okienek "featured" powinieneś mieć Best with gold/Free with Gold wchodzisz, wchodzisz dalej w grę, potwierdź zakup *Gratis* i gra się pobiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować