Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard nagradza weteranów World of Warcraft. I to jak

26 postów w tym temacie

Trzeba było być naprawdę zapalonym fanem, żeby grać oraz opłacać jeden tytuł przez dziesięć lat. Ciekawe ile takich figurek na całym świecie przyjdzie im wysłać. Może kiedyś się pochwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba było być naprawdę zapalonym fanem, żeby grać oraz opłacać jeden tytuł przez dziesięć
> lat. Ciekawe ile takich figurek na całym świecie przyjdzie im wysłać. Może kiedyś się
> pochwalą.

Z tego co wiem to nie wymagana była ciągłość - wielu ludzi pisało, że mieli przerwy, a w temacie, który na chwilę pojawił się na forum Blizzarda, niebieski wpis informował o tym, że wymogiem było założenie konta w przeciągu 60 dni od premiery World of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 10:26, Shinigami napisał:

Trzeba było być naprawdę zapalonym fanem, żeby grać oraz opłacać jeden tytuł przez dziesięć
lat. Ciekawe ile takich figurek na całym świecie przyjdzie im wysłać. Może kiedyś się
pochwalą.

Strzelam, że minimum kilkadziesiąt tysięcy ^^. Na ebayu figurka chodzi w okolicach 900 - 1600 dolarów, także niektórzy nieźle zarobią, może im się chociaż parę lat abonamentu zwróci :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to może mi się uda, najaktywniej grałem właśnie na początku i w pierwszym dodatku. WoltK gdzieś na początku i pod koniec jego żywota. Cata odpuściłem całe, MoP to raptem prawie trzy miesiące. Kto wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba było być naprawdę zapalonym fanem, żeby grać oraz opłacać jeden tytuł przez dziesięć
> lat. Ciekawe ile takich figurek na całym świecie przyjdzie im wysłać. Może kiedyś się
> pochwalą.
Są tacy gracze. Z tego co wiem to Rock (Remigiusz Maciaszek) gra bardzo długo. Chyba grał nawet w Amerykańską betę, ale nie jestem pewny. Jeżeli ją dostanie to na pewno zrobi Unboxing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba było być naprawdę zapalonym fanem, żeby grać oraz opłacać jeden tytuł przez dziesięć
> lat. Ciekawe ile takich figurek na całym świecie przyjdzie im wysłać. Może kiedyś się
> pochwalą.

Opłacanie abonamentu, a granie w to przez cały okres to co innego :). Można z góry przecież opłacić, wychodzi taniej. Ja nie grałem dużo, a przez kilka lat miałem abonament. Miałem dwie mocne postacie i wracałem przy patchach, od czasu do czasu posiedziałem. Alternatywa była prosta - kupić nową grę w którą pogram kilka godzin albo w ogóle mi nie podejdzie czy 80 złotych na dwa miesiące, gdzie pogram te kilkanaście godzin. Grałem w 2006 roku, 2008, 2010, przy wychodzeniu dodatków i mocnych patchów tak jak teraz z okazji WoD. Gra jest świetna, szczególnie jak można siąść z kumplami i pośmiać, przy okazji pogadać, bo nie zawsze da radę siąść w pubie, a ta gra sprzyja :). Nie ma ciśnienia jak w jakichś FPP czy MOBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 10:50, QuandorX napisał:

Strzelam, że minimum kilkadziesiąt tysięcy ^^. Na ebayu figurka chodzi w okolicach 900
- 1600 dolarów, także niektórzy nieźle zarobią, może im się chociaż parę lat abonamentu
zwróci :D.


Abo za 10 lat to ~4800 zł czyli jakieś $1300 więc nawet całość się może zwórcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholipka
Całkiem fajna ta figurka. I tak jak wspomniał Gohan1989. Ciekawe jakie będą jej ceny na serwisach aukcyjnych.
10 lat orać jeden tytuł to też nie lada wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko od której premiery, bo ta amerykańska była na kilka miesięcy przed europejską. Sama statuetka bez wątpienia będzie chodzić na aukcjach za "niezłą" kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja na pewno tej figurki nie dostanę, troszkę krócej gram w WOW jak 10 lat i nie mogę się szczycić regularnym płaceniem abonamentu, no niestety. Bardzo miły gest ze strony Blizzarda, w końcu zadajmy sobie pytanie, kto by nie chciał takiej figurki na swoim biurku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 13:23, Laston napisał:

Abo za 10 lat to ~4800 zł czyli jakieś $1300 więc nawet całość się może zwórcić.

Dlatego ja Blizza szanuje, może czasem im nie do końca wychodzi, ale drugiego takiego wydawcy w dzisiejszym świecie ze świecą szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentów to oni nie umieją robić niestety. Można to zobaczyć chociaż bo EK, które są mega słabe. Za to kasę potrafią wyciągać jak mało kto. Gratuluje tym, co dostali figurkę. Swoją drogą szkoda, ze nie ze szczerego złota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego ja Blizza szanuje, może czasem im nie do końca wychodzi, ale drugiego takiego
> wydawcy w dzisiejszym świecie ze świecą szukać.

Ja szanuję Blizzarda głównie za to, że jak wydadzą jakąś grę, to są to gry na lata, dopracowane perfect, na ostatni guzik. Firma, która wydaje kontynuacje gier co dekady, dzięki czemu dwójka, lub trójka przy tytule ma sens. Gdyby Blizzard był Ubisoftem, Starcraft czy Diablo miałyby już po 10 części ;] wydawane co roku, gdzie jedna część nie różniłaby się niczym od drugiej. A tak, jedna część to kamień milowy w stosunku do drugiej części. Chylę pokłony Blizzardowi, że nie leci na łeb na szyję, tylko wyda coś porządnego i na tym się potem przez lata opiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja szanuję Blizzarda głównie za to, że jak wydadzą jakąś grę, to są to gry na lata, dopracowane
> perfect, na ostatni guzik. Firma, która wydaje kontynuacje gier co dekady, dzięki czemu
> dwójka, lub trójka przy tytule ma sens. Gdyby Blizzard był Ubisoftem, Starcraft czy Diablo
> miałyby już po 10 części ;] wydawane co roku, gdzie jedna część nie różniłaby się niczym
> od drugiej. A tak, jedna część to kamień milowy w stosunku do drugiej części. Chylę pokłony
> Blizzardowi, że nie leci na łeb na szyję, tylko wyda coś porządnego i na tym się potem
> przez lata opiera.

Ale Blizzard już z tym skończył. Teraz na bieżąco są prowadzone 3, a wkrótce 4 światy. Diablo 3 będzie miało jeszcze 2 dodatki, czyli nie do końca jest tak, że jedna gra na 10 lat, bo co jakiś czas trzeba za support zapłacić. WoW też cały czas płatna ewolucja i to jest lepsze. W Ubisofcie to przyjęło po prostu chory wymiar. Za dobrze zrobiony produkt i jego rozszerzenia można płacić, ale nie za same zmiany cyferek. Diablo jest najlepszym przykładem, gdzie Reaper of Souls odmienił grę, a kolejne patche mocno ją poprawiły. W którą grę zagrywa się tyle ludzi po dwóch latach? Chyba w inne tytuły Blizzarda tylko, albo rasowe sieciówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować