Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pudełkowe Dying Light opóźnione. Ale nie w Polsce

22 postów w tym temacie

Wchodzę na sklep w kategorie gry na pc.Patrzę na pudełkowe Dying Light, a tu takie coś "planowana wysyłka marzec 2015".W newsie pisze, że opóznieznie Polski nie dotyczy, a w sklepie pisze coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wchodzę na sklep w kategorie gry na pc.Patrzę na pudełkowe Dying Light, a tu takie coś
> "planowana wysyłka marzec 2015".W newsie pisze, że opóznieznie Polski nie dotyczy, a
> w sklepie pisze coś innego...
Dokładnie Kajmal. Też mnie to martwi i mam nadzieję że to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w Polsce grę odpalić bez najnowszego patcha bo niestety ukrywanie informacji świadczy o tym że coś ma być wycięte jak ploty mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nieoficjalnie mówi się o drobnych zmianach w grze."

Jeżeli tak jak mówi Kafar, powycinają coś z gry, to będzie bardzo źle świadczyło o Techland-zie i będzie miało wpływ na moje ewentualne preordery od nich.

Jeżeli coś wytną, to mam nadzieję, że zrobią to w wersjach dla krajów, w których coś tam nie jest dozwolone lub jest kontrowersyjne, a nie w wersji na Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc to na logikę.
Techland opóźnia premierę wersji pudełkowych na wszystkich kontynentach oprócz Stanów Zjednoczonych i w Polsce.
Wersje pudełkowe trzeba wysłać do tłoczenia, więc nie można już nanieść na nie poprawek, w przeciwieństwie od wersji cyfrowych.
W Polsce wersja pudełkowa wychodzi w tym samym czasie, więc Techland wypuszcza u nas grę bez wyciętej zawartości.
Ile w tym prawdy nie wiem, ale myślę że to tak będzie elmartin.

Tymczasem mnie wciąż zastanawia planowana data wysyłki z gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Biorąc to na logikę.
> Techland opóźnia premierę wersji pudełkowych na wszystkich kontynentach oprócz
> Stanów
> Zjednoczonych i w Polsce.

Techland nie ma wpływu na WB.. a WB odpowiada za te rynki gdzie wersja pudełkowa nie zostanie wydana.

To co zostanie wycięte lub zmienione musi zostać wprowadzone w patchu, chyba że i tu mam nadzieje Techaland będzie miało jaja i zachowa się normalnie czyli nie będzie cenzurować. Bo te zmiany o których jest mowa w plotkach to cenzura/uginanie się przed terrorystami trzeba to tak nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzułmanie już robią nam burdel w Europie, a my teraz mamy dostawać ocenzurowane produkcje?Ich palcem nie kiwną, a nas teraz będą zamykać w "klatce"?Coś tu chyba nie tak.Rządzący, którzy się kierują poprawnością polityczną nazywają ich terrorystami, a nie muzułmanami.I będą nam teraz zamykać usta i nazywać rasistami itd, a oni będą wysadzać dalej.Dobra.Za bardzo odbiegłem od tematu.Jednak mam nadzieję, że Techland nic tam nie będzie grzebał przy cenzurze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja, a Techland nie za bardzo chcę mówić czym jest ta sytuacja spowodowana.No plusem jest to, że my tego nie odczujemy :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plotka pochodzi z oficjalnej strony na facebook. Tam podano informację o opóźnieniu, nie wspominając nic, że Polska dostanie terminowo (pewnie żeby nie wkurzać ludzi :) ). Dobrze, że nie ma opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tam podano informację o opóźnieniu,
> nie wspominając nic, że Polska dostanie terminowo

lel?
Cytując "Aktualnie mamy do czynienia z niewielkim przesunięciem daty premiery wersji fizycznych Dying Light na terytoriach: Europy (oprócz Polski), Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Australii."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polska to kraj katolicki i ja mam w d... co te brudasy wyprawiają we francji jakim prawem polak europejczyk ma byc z czegos okradany bo im sie cos nie podoba dramat naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować