Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 4 i 60 klatek na sekundę? Tylko pod pewnymi warunkami

37 postów w tym temacie

Na PSE i tak zauważyłem downgrade graficzny, strach pomyśleć co musieli by wyciąć by osiągnąć 60 kl/s...
W singlu może być 30, byle nie spadało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted to i grak exclusive na PS4, a 30 klatek ludzie wytrzymali też w GTA V, TLoU (oryginalnym), AC: Unity (jak już trzymało te 30), w DriveClubie i pewnie w czymś jeszcze też.
To jest konsola, na dużym ekranie, z padem w łapce aż tak się tego nie odczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Jest pokaz, ludzie mówią, że super gra, że bardzo ładna.
2.Po pokazie producent mówi, że była pokazana w 30 fps i ludzie nagle jej nienawidzą i nazywają patologią fakt, że nie działa w 60.

Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wybieramy odczucia graczy, nie 60 klatek"

Im większy framerate, tym lepsze te "odczucia". Dobrze przynajmniej, że nie mówili nic o "filmowości". Stawiam na stabilne 30 fps w końcowej wersji, co specjalnie nie będzie mi przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo.
Bardzo podoba mi się takie podejście. "wybieramy odczucia graczy, nie 60 klatek"

Dlatego jestem spokojny o moje odczucia, jeżeli chodzi o gry od Naughty Dog ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest Uncharted, więc zdecydowanie wolę 30fps i bombastyczną grafikę niż 60fps w last-genowym wydaniu z lepszymi teksturkami. Nie ma co nawet wyskakiwać z pogadankami o deweloperskich wyborach bo sprawa jest oczywista, przywiązanie do oprawy wizualnej w tej grze to tradycja i nie widzę powodów, by ukoronowaniem tej cudnej serii miałoby być cokolwiek kontrowersyjnego w tym aspekcie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu pewnego artykuły na temat tych ,,magicznych'''' 60 klatkach na konsolach, byłbym zadowolony z Uncharted w 30 klatkach, ale z bogatszą zawartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie mi halo, Sony nie mogło zrobić konsoli, która poleci w 60fps w każdej ślicznej grze? Za co oni płacą inżynierom? Za spekulacje Patchera? Nie uwierzę, że konsola musiałaby wtedy kosztować 3000 zł, wszystko to spekulacje, cały świat się na tym opiera i na tym zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he przez to że U4 wyjdzie na ps4 kumpel nie zagra:) co z pewnością mu nie leży:) heh ja zacząłem niedawno przygodę z pierwszą częścią i powiem że jest dość fajna, oczywiście mam już kolejne trzy części ale z tego co widzę w 4 także nie zagram:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla osiągnięcia 60 klatek na sekundę musielibyśmy zrezygnować z czegoś (...)
Gra liniowa. Statyczna kamera. Ex PS4 i musieliby coś ciąć, żeby osiągnąć 60FPS. L_O_L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tak plakac nad tymi 60 klatkami.

Grajac na padzie rzeczywiscie nie jest to "az tak" odczuwalne. No chyba ze podwyzsza sie sensivity wtedy rozumiem ból.

Granie na PC z myszka to calkiem inna sprawa, przez mozliwosc wykonywania duzo szybszych rochow. Zwlaszcza w FPS''ach potrzeba wiecej klatek niz na konsoli gdzie pad sam z siebie jest dosc powolny

Tak mi sie wydaje :) Duzo gralem na PC, x360, teraz na PS4 i naprawde 30klatek na konsoli w duzej wiekszosci gier nie przeszkadza.

To ze lepiej miec 60fps jest oczywiste ale nie kosztem duzego obnizania grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu oglądałem filmik pokazowy Nvidii i ich "futrzaną" technologię: puste, białe tło i jeden (JEDEN) małpiszon w 30fps, na GTX680. LOL Nvidia LOL -_-

Ludzie, nie osłabiajcie mnie takimi komentarzami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 17:50, apollo napisał:

Gra liniowa. Statyczna kamera. Ex PS4 i musieliby coś ciąć, żeby osiągnąć 60FPS. L_O_L

Widać bardzo jak znasz się na grafice komputerowej ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować