Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ile czasu potrzebujesz, by przejść wszystkie swoje steamowe gry?

45 postów w tym temacie

Strasznie względne te wyliczenia, i bardzo teoretyczne. Aczkolwiek pomysł fajny.
Ciekawe też jak kwalifikują się wszelakie gry które końca nie mają(czytaj choćby każda z odsłony Football Manager).

edit - zapomniałem o swoim wyniku: '438 continuous hours, 18 days,6 hours,44 minutes' ; chyba nie jest jakiś straszny.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

851 continuous hours
35 days,11 hours,41 minutes

Obejrzał bym w tym czasie wszystkie odcinki Simpsonów 3 razy, wdrapałbym się na szczyt Mt. Everest 21 razy, pobrałbym 3 filmy 1080p przy pomocy modemu 56K czy też wybrał się 8 razy w podróż na Księżyc LOL JAKI WSTYD !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

632 godzin.
Mógłbym 2528 razy pobiec, pływać i jechać rowerem w triatlonie Ironman.
To ciekawe 628/2528=~0,25, czyli taki triatlon trwa 15 minut?...
Tak btw w Final Fantasy XI grałem 20000 godzin, więc jest to teoretycznie tylko jakiś niewielki ułamek czasu jaki mogłem kiedyś poświęcać na gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie może znaleźć mojego nicka -,-'' Próbowałem zarówno ten, który mam ustawiony jak i login. Możliwe, ze to przez owe obciążenie serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie może znaleźć mojego nicka -,-'' Próbowałem zarówno ten, który mam ustawiony jak i
> login. Możliwe, ze to przez owe obciążenie serwerów.

Lub twój profil jest nie widoczny dla nieznajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

629 continuous hours
26 days,5 hours,10 minutes

Ale wydaje mi się że tutaj tylko oblicza te gry zainstalowane na dysku bo trochę mało wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 16:36, Anonim_1 napisał:

Lub twój profil jest nie widoczny dla nieznajomych.


A gdzie to sprawdzić? Nic nie ma na ten temat w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbić nie mogę, za to zastanawiam się jak niby liczona jest ta ilość godzin? Przejść gier jak cywilizacja, total war etc właściwie się nie da - można tylko nabić achievmenty, ale to są gry właściwie bez końca. Single player z kolei jeden przejdzie na easy w 40h, a inny na hardzie w 80...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować