Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ile czasu potrzebujesz, by przejść wszystkie swoje steamowe gry?

45 postów w tym temacie

2186 continuous hours - 91 days,2 hours,9 minutes of gameplay to complete your Steam library.

Można od tego odjąć 101 godzin, bo ukończyłem trzy spośród 169 gier, które mam w swojej bibliotece (Risena, Might & Magic: Clash of Heroes oraz Call of Juarez: The Cartel). Następnie dodać kolejne 2000 godzin, bo przejście Risena zajęło mi ponad 60 godzin, a według czasgry.gram.pl średnia dla tego tytułu to 30 godzin. W ogóle jakoś wolno przechodzę gry, jedynym wyjątkiem jest Call of Duty 4: Modern Warfare, który to tytuł ukończyłem w 6,5 godziny, a w recenzji CDA była mowa o sześciu godzinach zabawy.

Smutna jest świadomość, że nigdy nie ukończę połowy z nich :( Pal licho, że część to bundle''owe śmieci, ostatnio (czyli od jakichś 2 lat) nie mam czasu nawet dla tytułów AAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie może znaleźć mojego nicka -,-'' Próbowałem zarówno ten, który mam ustawiony jak i
> login. Możliwe, ze to przez owe obciążenie serwerów.

Strona chyba ma problemy z nickami z kropkami czy różnymi znakami typu _ .

Więc jak musisz sprawdzić to wpisz tak jak pisze swoje ID (jak wejdziesz na steamie w swój profil to na górze masz http://steamcommunity.com/profiles/takidługinumer/ i ten numer to właśnie ID.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole nie sprawdzac. Nie mam wielu gier, ale mam pare tytulow, ktore jedynie zakupilam, a po instalacji okazalo sie, ze nie przypadly mi do gustu. Pewnie jednak daleko mi do rekordow z komentarzy na forum;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszło mi 1280h.... ale raczej mało to precyzyjne bo wg. licznika Steam w samym Skyrim mam utopione prawie pół tysiąca godzin i w Dragon Age: Origins prawie 150h ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

It would take you...
5064 continuous hours
211 days,43 minutes
of gameplay to complete your Steam library
IN THIS TIME YOU COULD...
Sail from Europe to the New World with Columbus 6 times.

Haha, no to chyba czas wybierać się w podróż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować