Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40k dostanie nowy RTS, Battlefleet Gothic: Armada

14 postów w tym temacie

Czyżby następca Dawn of War? : O Byłoby ekstra gdyby ta gra była podobna do części pierwszej z tej serii! Chodź na razie nie widzę tutaj starć na ziemi tylko jakieś kosmiczne batalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyżby następca Dawn of War? : O Byłoby ekstra gdyby ta gra była podobna do części pierwszej
> z tej serii! Chodź na razie nie widzę tutaj starć na ziemi tylko jakieś kosmiczne batalie.
> Czyżby następca Dawn of War? : O Byłoby ekstra gdyby ta gra była podobna do części pierwszej
> z tej serii! Chodź na razie nie widzę tutaj starć na ziemi tylko jakieś kosmiczne batalie.

"Battlefleet" i "Armada" w tytule to za mała wskazówka? :) System Gothic odgrywa się wyłącznie w kosmosie a gra jest robiona przez inne studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym Dark Millenium?. Czyżby reaktywowali projekt a ja nic nie słyszałem?. Co do Battlefleet...zawsze marzyłem o egranizacji tego systemu. Mam nadzieję że w którejś z misji będzie można przeprowadzić Exterminatus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 12:05, Bronnson napisał:

Mam nadzieję że w którejś z misji będzie można przeprowadzić Exterminatus :P

Ten tok myślenia, też mi się podoba, bardzo podoba, bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ten projekt nie za bardzo trafia w mój gust ale cóż, 40tka to 40tka i tak się zagra ;) Naprawdę liczę, że SEGA wreszcie ruszy bądź może ujawni (?) Dawn of War3, ech cudnie byłoby zagrać w 3cią część, wszystkie rasy, wszystkie jednostki, system jak w pierwszej części czyli klasyczne rpzbudowywanie bazy, zasoby itd itp plus do tego możliwość tworzenia/konfigurowania własnych oddziałów, tytany ech rozmarzyłem się ;) Co do Dark Millenium to przecież projekt upadł wraz ze studiem, co w zasadzie jest dla mnie dobra wiadomoscią bo jakby doszło do skutku to MMO to nie obyło by się bez rozwodu ;)) Z ciekawych pozycji jest jeszcze Eternal Crusade (niby premiera w 2015), pierwsze tak naprawdę MMO w świecie 40tki ale kupione głównie na trybie PVP, zapowiada się bardzo interesująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2015 o 11:12, Urungulu napisał:

A jeszcze Mordheim w perspektywie ;)


Kaszanka straszliwa.
Tak drewnianych wizualnie animacji dawno nie widziałem - skoro ktoś się rzuca na robienie tytułu z perspektywą widoku tpp i opcją sporego zoomu na nasze "pionki" [bo to dalej turówka jak by nie patrzeć] to powinien jednak trochę się przyłożyć.
Sam gameplay też pozostawia sporo do życzenia. Jest tylko nadzieja, że może to to "wypaczują" zanim uzyska status "gold".


Co do newsa - quasi space sim/rts kosmiczny w uniwersum WH 40k - jednak chyba nie dla mnie. Ciagle czekam na prawdziwego spadkobiercę DoWa [i kolejnych Necronów, wspominałem już gdzieś, ze mi brak Necronów prawda :) ? ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się Mordheim nawet podoba. To dopiero early access, więc jeszcze to i owo poprawią, ale jeśli ktoś oczekuje fajerwerków i next genu pewnie się zawiedzie. Ja akurat należę do tych graczy, którym pikseloza i przeciętna animacja nie przeszkadzają. Byle było dużo opcji taktycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 10:28, borias napisał:

Total War: Warhammer, WH: Dark Millenium, a teraz to... Idę dziś wziąć kredyt :D

Chyba Eternal Crusade, bo DM już dawno skasowano. Chyba jedyne gry, na jakie warto czekać, bo Mordheim niestety wygląda na kolejną słabiznę.

Na marginesie, news jest sprzed conajmniej jakichś trzech dni, a dopiero teraz gram.pl go zamieszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 14:51, Arcling napisał:

Na marginesie, news jest sprzed conajmniej jakichś trzech dni, a dopiero teraz gram.pl
go zamieszcza.

Jakby to było pierwszy raz :>
A co jeszcze lepsze, jakby co to zmieniało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować