Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na nowym filmie z Raven`s Cry uwieczniono morskie bitwy

15 postów w tym temacie

Smęty niemożliwe. Silenie się na realizm (?) jest bez sensu, jeśli traci na tym rozgrywka. Standard bitew morskich w grach wyznaczył prawie 30 lat temu Sid Meier w Pirates!, a tradycje te zostały świetnie podtrzymane w remake z 2004 roku i równie dobrze przeniesione na grunt gry TPP w ACIV: Black Flag. To, co tutaj widać przyprawia o ziewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Smęty niemożliwe. Silenie się na realizm (?) jest bez sensu, jeśli traci na tym rozgrywka.
> Standard bitew morskich w grach wyznaczył prawie 30 lat temu Sid Meier w Pirates!, a
> tradycje te zostały świetnie podtrzymane w remake z 2004 roku i równie dobrze przeniesione
> na grunt gry TPP w ACIV: Black Flag. To, co tutaj widać przyprawia o ziewanie.

Prawda SM: Pirates! i AC: Black Flag to wg mnie idealne bitwy morskie. To, co widać na filmie jest po prostu nudne, ale może się coś zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prawda SM: Pirates! i AC: Black Flag to wg mnie idealne bitwy morskie. To, co widać na
> filmie jest po prostu nudne, ale może się coś zmieni?

Według mnie, bitwy z AC były aż nadto arcadowe. Bardzo chętnie jednak zobaczyłbym grę, której mechanika bitew morskich jest jedynie udoskonaleniem tej, jaka była w bardzo pamiętnym dla mnie Sea Dogs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Naptuna... jak to żałośnie wygląda.. I ci zabetonowani NPC, to "miasto" mniejsze niż Nassau w AC IV.... Szkoda, ze Ubi nie zrobiło z AC IV osobnej, pirackiej marki. Asasyn pasuje tam jak pięść do nosa i powoduje tylko dezorientację i brak klimatu, a tak mogliby trzasnąć to samo e trzy razy z inną fabulą i jakimiś dodatkami, a ludzie i tak byliby happy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet to przyzwoite. Ładna grafika. Jaka ma być cena tegoż produktu? Gdzieś widziałem, że ma kosztować 169zł na PC, co byłoby wieeelką przesadą. Za 80-100zł bym się skusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekającym na zabetonowanych enpeców przypominam, że w Inkwizycji wygląda to dokładnie tak samo - koniem się ich nie ruszy :P No i Raven''s Cry to jednak rpg, nie ma co porównywać gameplayu do AC IV, który był grą akcji.

Oczywiście nie znaczy to, że RC to będzie na pewno dobra gra. Ale przynajmniej niezła i klimatyczna, to powinien być cel Reality Pump.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy już wiadomo na kiedy wyznaczono lutowy termin premiery? :D
Teraz przesuną na marzec by narobić stracha Rockstarowi. :) To dlatego swoje obsuwy miały Wiedźmin 3, Dying Light oraz GTA V, bo bały się konkurencji ze strony Raven''s Cry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Smęty niemożliwe. Silenie się na realizm (?) jest bez sensu, jeśli traci na tym
> rozgrywka.
> > Standard bitew morskich w grach wyznaczył prawie 30 lat temu Sid Meier w Pirates!,
> a
> > tradycje te zostały świetnie podtrzymane w remake z 2004 roku i równie dobrze przeniesione
>
> > na grunt gry TPP w ACIV: Black Flag. To, co tutaj widać przyprawia o ziewanie.
>
> Prawda SM: Pirates! i AC: Black Flag to wg mnie idealne bitwy morskie. To, co widać na
> filmie jest po prostu nudne, ale może się coś zmieni?
No. Niby "celownik" w postaci smugi pokazującej przewidywalny to lotu pocisków jak w AC jest nierealny, ale po co w grze tracić 60 kul zgadywanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować