Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Joint Task Force

30 postów w tym temacie

Jako że nie ma jeszcze o tej grze tematu, a CDP poinformował że gra jest w ich planie wydawniczym,pomyślałem że to dobry moment,aby taki temat założyć.

Słowem wstępu:

Joint Task Force strategia czasu rzeczywistego (RTS) który dzieje się w czasach współczesnych. W grze będziemy dowodzić specjalną grupą uderzeniową mająca za zadanie powstrzymanie terrorystów i ich planów. (temat BARDZO na czasie) Więcej na www.gram.pl/JTF

Tutaj macie pare trailerów do obejrzenia : http://www.worthdownloading.com/game.php?gid=1999

Na gre czekałem od dawna, i myśle że osiągnie spory sukces. Jednym z ciekawszych pomysłów jest zdobywanie sprzętu w czasie bitwy( można swoimi żołnierzami przejechać się cywilnym autem, a wrogowie nie zwrócą uwagi, co więcej, można ich ostrzelać z tego samochodu) oraz system wydawania na nowy sprzęt punktów prestiżu(zdobywanym dzięki naszym działaniom, np. wzięciem jęńców, lub ochrona cywili. Oczywiście możemy te punkty stracić. Media będą obecne w grze i będą śledzić nasze poczynania. Jeżeli zastrzelimy paru cywilów, dowództwo nie będzie zadowolone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest już skończona,niedawno trafiła do tłoczni, a za trzy dni już będziemy mieli okazję wybróbować wersji demo.

Dopiero co pisaliśmy o ukończeniu prac nad strategią Joint Task Force, a już pojawią się detale odnośnie wersji demonstracyjnej tytułu. Mowa o demie z trybem dla pojedynczego gracza – przed nami do wykonania zadanie neutralizacji portu oraz kartelu znajdującego się w dżungli. Do dyspozycji dostajemy sprzęt najwyższych lotów, jak helikoptery Apache, Boeing AH-64D czy czołg M1A2 Abrams.

Demo zadebiutuje na łamach serwisu Gamespot już za trzy dni.


Źródło: Imperium gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 10:56, Darkstar181 napisał:

Gra jest już skończona,niedawno trafiła do tłoczni, a za trzy dni już będziemy mieli okazję
wybróbować wersji demo.

Dopiero co pisaliśmy o ukończeniu prac nad strategią Joint Task Force, a już pojawią się
detale odnośnie wersji demonstracyjnej tytułu. Mowa o demie z trybem dla pojedynczego gracza
– przed nami do wykonania zadanie neutralizacji portu oraz kartelu znajdującego się w
dżungli. Do dyspozycji dostajemy sprzęt najwyższych lotów, jak helikoptery Apache, Boeing AH-64D
czy czołg M1A2 Abrams.

Demo zadebiutuje na łamach serwisu Gamespot już za trzy dni.


Źródło: Imperium gier.


Jest juz demo. Gralem w nie i naprawde wyglada ladnie. Modele helikopterow i wozow sa naprawde swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2006 o 16:04, ProChaoS napisał:

Jest juz demo. Gralem w nie i naprawde wyglada ladnie. Modele helikopterow i wozow sa naprawde
swietne.

Wiem,też już grałem.Nieźle wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz odgrzeje stary temat.
Czy ktoś wie jak przejść trecią misję?
Dokładniej chodzi mi o to:
Wypełniam wszystkie cele (poboczne też) na koniec niszczę bazę wroga i staje w martwym punkcie nie wiem jak "przechwycić" ciężarówki.Nieda sie do nich wsiąść, a jak staję dowodcą w żółtym okręgu nic się nie dzieje.
Na początku myślałem że w którejś wiosce pominąłem jakiegoś wroga ale nie bo przeczesałem(chyba dosc dokładnie) całą mapę-4 Hummery,2 Abramsy,3 transportery i stacja naprawcza.

Jesli ktoś grał to prosze o pomoc. (wersja 1.1, a patchow nie bylo wiec to chyba nie bład gry...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 18:19, michu370 napisał:

maaaasakra,najgorzej wydana kasa.Mowicie,ze fajne jednostki-zobaczcie GC2.

tak ale zobacz jakie sa realia czasu gdzie jest oparta rzerzywistosc teraz nie siedzcz na latajacym spodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 19:57, Blazej M napisał:

Siemka Chłopaki. Zastanawiam sie nad kupieniem Joint Task Force i chcialbym usłyszec wasze
opinie na temat tej gry

Gra bardzo mi sie podoba ma swoje niedociagniecia ale ogol jest dobry.Nie wiem czy juz ja kupiles jezeli tak to chcialbym zebys mi poradzil w sprawie nisji w afganistanie.Jak sie odezwiesz to opisze ci ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos duzo fanow tej gry tu nie ma, ale co tam sprobuje.
Mam problem z misja w Iraku w ktorej trzeba schwytać Kamila. Misja zaczyna sie po prawej na dole (standardowe ustawienie) w miescie. Po lewej na gorze jest stacja TV w ktorej reporterka wysyla falszywa wiadomosc o smierci Kamila. Po prawej na gorze jest jakis budynek ktory mam zajac. No i tu pojawia sie problem - zabijam wszystko co sie rusza, zblizam sie tam i.. nic sie nie dzieje. Czy ktos pamieta misje i pamieta jak nalezalo ukonczyc to zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Xantus!Nie mam pojecia o czym piszesz gdyz nie mialem przyjemnosci djsc do Iraku.To ja bardziej potrzebuje Twojej pomocy.Mianowicie misja w Afganistanie chyba to jest ostatnia misja w tym kraju.Chodzi kompleks jaskin i znalezienie glowicy.Otoz wytluklem wszystkich oblazlem kazdy kat tego podziemnego zadupia i nic!Jezeli moglbys mi pomoc w tej sprawie bylbym bardzo wdzieczny.Doszedlem do tych sarkofagow do zoltego punktu i nic sie nie dzieje.Pszypuszczam ze to wada gry no ale spobuje poytac.Pisalem do dzialu tech. ale zadnej odpowiedzi nie otrzymalem fiuty jedne!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 16:22, classmario napisał:

Mianowicie misja w Afganistanie chyba to jest ostatnia misja
w tym kraju.Chodzi kompleks jaskin i znalezienie glowicy.Otoz wytluklem wszystkich oblazlem
kazdy kat tego podziemnego zadupia i nic!


Musisz przyprowadzic glownego bohatera i tego kolesia ktorego poznales w czasie misji (uwalniasz go z budynku na srodku mapy). Jak bedziecie w srodku to bedzie filmik

>Pisalem do dzialu tech. ale zadnej odpowiedzi nie otrzymalem

Bo pomoc techniczna zwykle nei pomaga z przechodzeniem gry (ale przyznam ze COS odpisac by mogli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JTF odpali na tym kompie ? Opcje, rozdzielczość itp, są mi obojętne, może być nawet minimum.

AMD Athlon 2000+
ATi radeon 9200 128mb
512 ram


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 14:44, swietlik94 napisał:

Gra ukarze się w PLAY-u 5/08. Reszta pełniaków: Neverwinter Nights i Pool Champs.


Czy będzie to kara cielesna czy może jakaś inna ? I dlaczego ma się sama karać na łamach czasopisma ?

PS: poćwicz ortografię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować