Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pakiet Założycielski do Heroes of the Storm dostępny w sprzedaży

14 postów w tym temacie

Ile się ludzi złapało wczoraj na to (w tym ja), że dostali dostęp do BETY. Znienacka pojawiła się ikonka Hots''a w aplikacji, a tu się okazuje że mogę zapłacić... 30 euro! Niezłe jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i koniec wersji beta jako darmowego grania. Z drugiej strony populacja WoWa ostatnio bardzo chwiejna, za Diablo i Starcrafta płaci się jeden raz, sam HotS też zdaje się ma być "darmowy plus co łaska", podobnie Hearthstone, a zarabiać jakoś trzeba.

Głosuję portfelem :) Gdyby kosztowało nasze 40 zł albo w aktualnej cenie zawierało artbook lub muzykę, to może bym rozważył. Ale odpuszę sobie do premiery. I po niej pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz uwaga, odrobina matematyki. Zsumowałem koszt bohaterów, wierzchowca i skórek oferowanych w Pakiecie Założycielskim biorąc pod uwagę ceny ze sklepu gry. Wyszło mi ok. 57 euro. Za pakiet Blizzard zażyczył sobie 35 euro gratis dając 2500 golda w grze i dostęp do bety, a wierzchowiec jest w wersji złotej dostępnej tylko dla tej edycji. Ale oczywiście Blizzard to zła, zepsuta korporacja, która nas niecnie wykorzystuje.

Pozdrawiam.

EDIT: oczywiście w sklepie gry dostępny jest pakiet Bitewny, aktualnie w promocji, zawierający wszystko co powyższe w cenie 34,99 euro. Tak czy siak ostatecznie betę dostajemy gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak Riot sprzedaje Starter Packa z postaciami i skinami to jakoś nikt nie płacze ani się nie burzy. Blizzard taki niedobry, że chce kasę za skiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 20:36, Rizzan napisał:

A jak Riot sprzedaje Starter Packa z postaciami i skinami to jakoś nikt nie płacze ani
się nie burzy.

A ja się nie burzę - po prostu w ogóle nie gram.

Trochę to przypomina zabieg z różnych early access. Samo nazewnictwo i oferta. Raczej z zakupem się wstrzymam. Przetestuje się, jak już zakończy się beta. Poza tym, jestem przeciwnikiem płatnych bet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ot prawo rynku jest popyt- jest podaż . Blizzard zrobił pstryczek w nos handlarzom kont
> (konta z dostępem do Hotsa chodziły po 60 euro ).

Szkoda, ze nie ogarnalem bo sam bym za tyle opylil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre... wchodzimy na coraz wyższy poziom. Ostatnio modnym stało się płacenie za bycie betatesterem (wszelkie early accessy), ale żeby płacić za bycie betatesterem DARMOWEJ gry to już kosmos ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować