Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 4 bez idealnej, głównej ścieżki? Tego chcą twórcy gry

14 postów w tym temacie

Liniowość, w rozumieniu pojedynczego wyjścia z sytuacji/rozwiązania problemu była jedną z niewielu wad, które wymieniłbym oceniając Uncharted 2 (i 3, ale trójka wad miała więcej). Zdecydowanie cieszy mnie więc, że twórcy problem odnotowali i - być może - zmierzają do jego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedna z gier, na które czekam, na które mocno liczę.
Sądzę, że Naughty Dog dostarczy nam jeszcze dużo dobrej rozrywki.
Jeżeli będą w stanie zrealizować swoje zapowiedzi, co do wielu ścieżek i swobody poruszania się, to będzie tylko lepiej dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja śpię spokojnie, czekając na U4. Grę robi ta sama ekipa co U2 i LoU, a nawet słabszy U3 był grą rewelacyjną. Naughty Dog nie robi gier słabych i tyle. (I oby to się nie zmieniło!!- odpukać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam w planach sprawienie sobie PS4 pod koniec lutego lub na początku marca i nowy Uncharted jest jednym z tych tytułów, które planuję dodać do swojej kolekcji i mam nadzieję, że da mi on dużo zabawy.
Niech Naughty Dog robią co uznają za stosowne. Jakoś mam do nich zaufanie w sprawie U4. Jedyna rzecz, o którą bym prosił, to więcej zagadek środowiskowych a mniej walki i strzelania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2015 o 11:01, Phobos_s napisał:

Jedyna rzecz, o którą bym prosił, to więcej zagadek środowiskowych a mniej walki i strzelania
:)


Popieram. Chociaż do gra przygodowa akcji to w tej serii jest duzo za duzo strzelania. Gdyby tak o 1/5 zmiejszyć już by było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 20:46, Zaix_91 napisał:

> Uzywania Mikstur? Ze jak...?

Poprawione.


Ufff to blad byl...bo juz myslalem ze przekombinowali gre i wymyslili jakies mikstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 18:34, Cykada85 napisał:

Ufff to blad byl...bo juz myslalem ze przekombinowali gre i wymyslili jakies mikstury.


Nie wiem czemu blad, w oryginalnym artykule jak byk jest napisane "Or maybe this way you’re going to use your potions". Czyli jednak o miksturach wspominaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie wiem czemu blad, w oryginalnym artykule jak byk jest napisane "Or maybe this way

Dnia 22.01.2015 o 21:10, Ring5 napisał:

you’re going to use your potions". Czyli jednak o miksturach wspominaja.


Jak dla mnie to potiony pasuja w tej grze jak swini siodlo. Oby tego nie przekombinowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować