Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable Legends zadebiutuje także na PC

22 postów w tym temacie

~~ MS może sobie jego Windows 10 wsadzić! Nie kupię nowego systemu z powodu jednej gry... widać bardzo chcą zmusić graczy do ściągania kolejnych wydań systemu z torrentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś tak zwany cross-play był i mało kto z tego korzystał. Bo niewielka ilość gier też to miała. Raczej nie wiele się zmieni pod tym względem. Ale fajnie że Windows 10 będzie darmowy dla posiadaczy siódemki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat właśnie ogrywam Fable III na steamie (mój pierwszy kontakt z tym uniwersum) i wsiąknąłem jak kamfora. Zapewne kupię Win10 to i pogram w nowe Fable. Obecnie jadę na starutkiej viście więc zmiana systemu jak najbardziej się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 20:49, MBi napisał:

~~ MS może sobie jego Windows 10 wsadzić! Nie kupię nowego systemu z powodu jednej gry...
widać bardzo chcą zmusić graczy do ściągania kolejnych wydań systemu z torrentów.


Przez pierwszy rok Windows 10 będzie za darmo dla posiadaczy W7 i W8/8.1 -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ~~ MS może sobie jego Windows 10 wsadzić! Nie kupię nowego systemu z powodu jednej gry...
> widać bardzo chcą zmusić graczy do ściągania kolejnych wydań systemu z torrentów.

Nie musisz nic kupować jeśli masz Windows 8 to 10 dostaniesz w formie darmowej aktualizacji, oczywiście o ile jest legalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... Może i intencje niezbyt dobre, ale zachętę mają niezłą! Jeśli dobrze rozumiem, gry z XBO, mogą działać na PC, a to naprawdę nie gorszy pomysł! Mógłbym wreszcie zagrać w Forzę Motorsport 5...

...ale nie zagram, bo jednak to za mało by mnie przekonać do poddania się indoktrynacji. Może jak kiedyś kupię (znacznie) lepszy komputer, to się skuszę na 10. Póki co, poczekam i zobaczę jak to działa.

Masz jednak u mnie plusa Microsoft!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol.. czyli a) kolejny exclusiv out z xboxa :P + tylko na nowych systemach??:D smiech na sali i wręcz sklepanie twarzy graczom którzy posiadają tlyko PC;/ Widać że gra nie wymaga ŻĄDNYCH nowych technologii co by wymusiło użycie Windows 10 ;/ chamskie podejść i to bardzo.

WuJto.. tak czy siak trzeba jak coś kupić, bo akurat użytkowników windows 8 jest dużo mniej niż 7 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 22:53, Kafar napisał:

WuJto.. tak czy siak trzeba jak coś kupić, bo akurat użytkowników windows 8 jest dużo
mniej niż 7 ;/

7 też ma darmowy update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 21:56, PokerMorda napisał:

Zaraz, zaraz... Może i intencje niezbyt dobre, ale zachętę mają niezłą! Jeśli dobrze
rozumiem, gry z XBO, mogą działać na PC, a to naprawdę nie gorszy pomysł! Mógłbym wreszcie
zagrać w Forzę Motorsport 5...

...ale nie zagram, bo jednak to za mało by mnie przekonać do poddania się indoktrynacji.
Może jak kiedyś kupię (znacznie) lepszy komputer, to się skuszę na 10. Póki co, poczekam
i zobaczę jak to działa.

Masz jednak u mnie plusa Microsoft!


To streaming z Xboxa więc konsolę trzeba i tak kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja biedni gracze, Microsoft was indoktrynuje nowymi systemami operacyjnymi. To jest ZMUSZANIE GRACZY DO ZMIAN. A przecież wy wiecie lepiej, że spiracony XP albo Vista TO JEST TO i po co komuś jakieś 7, 8, 8.1 albo inne 10.

Dla mnie ok, siedźcie sobie dalej w tej jaskini. Ale nie łaźcie po forach i nie marudźcie, że wam najnowsze gry źle/w ogóle nie działają, tylko ciśnijcie Metina na ikspeku, bo do tego się ten system nadaje w 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co niektórym dogodzić to ja nie wiem, ile wy macie lat ludzie? Dają gry z konsol na pc źle, nie dają też źle. Coś się dzieje w branży to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować