• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Barbek

Titan Quest - demo nie uruchamia sie

Pytanie

Po zainstalowaniu dema TQ pokazuje się ekran z tytułem ale... tylko w połowie. Coś w rodzaju panoramy, która tylko w połowie mieści sie na ekranie. Oczywiście gry nie można uruchomić. Brak też opcji, która by pozwoliła na zmianę ustawienia. Czy w pełnej wersji też występuje to zjawisko? Chciałem kupić całą grę, ale po tym doświadczeniu chciałbym poznać wytłumaczenie tego zjawiska i usłyszeć (przeczytać), iż w pełnej wersji nie ma takich niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.07.2006 o 20:06, Barbek napisał:

Po zainstalowaniu dema TQ pokazuje się ekran z tytułem ale... tylko w połowie. Coś w rodzaju
panoramy, która tylko w połowie mieści sie na ekranie. Oczywiście gry nie można uruchomić.
Brak też opcji, która by pozwoliła na zmianę ustawienia. Czy w pełnej wersji też występuje
to zjawisko? Chciałem kupić całą grę, ale po tym doświadczeniu chciałbym poznać wytłumaczenie
tego zjawiska i usłyszeć (przeczytać), iż w pełnej wersji nie ma takich niespodzianek.


mówią ze demo titan questa chrzani sie z polską wersją windowsa jesli masz takowego podaruj se gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.07.2006 o 20:06, Barbek napisał:

Po zainstalowaniu dema TQ pokazuje się ekran z tytułem ale... tylko w połowie. Coś w rodzaju
panoramy, która tylko w połowie mieści sie na ekranie. Oczywiście gry nie można uruchomić.
Brak też opcji, która by pozwoliła na zmianę ustawienia. Czy w pełnej wersji też występuje
to zjawisko? Chciałem kupić całą grę, ale po tym doświadczeniu chciałbym poznać wytłumaczenie
tego zjawiska i usłyszeć (przeczytać), iż w pełnej wersji nie ma takich niespodzianek.


Takie niespodzinki są tylko w demie. Rozwiązanie tego problemu znajdziesz tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7570&pid=28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2006 o 22:51, holo napisał:

> Po zainstalowaniu dema TQ pokazuje się ekran z tytułem ale... tylko w połowie. Coś w rodzaju

> panoramy, która tylko w połowie mieści sie na ekranie. Oczywiście gry nie można uruchomić.

> Brak też opcji, która by pozwoliła na zmianę ustawienia. Czy w pełnej wersji też występuje

> to zjawisko? Chciałem kupić całą grę, ale po tym doświadczeniu chciałbym poznać wytłumaczenie

> tego zjawiska i usłyszeć (przeczytać), iż w pełnej wersji nie ma takich niespodzianek.


Takie niespodzinki są tylko w demie. Rozwiązanie tego problemu znajdziesz tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7570&pid=28




Pelna wersja smiga na polskim XP ze az milo :D problem jest tylko z demem wiem sprawdzalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam taki problem że podczas próby instalacji pojawia mi sie napis że na dysku mam wolnego miejsca np. 10 GB i wymagane jest... 0. Potem zaś komunikat że mam za mało miejsa na dysku :/ Co robić? Mówie o wersji demonstracyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować